FAMILIEBERICHTEN 13 COLOFON Familieberichten Willem van Zon Harte de heer Willem van Zon Willem (jar/o& oasis ^ooresi/ oasi/ ^ooresi/ (jas/osy DANKBETUIGING Corrie de Bree-Overwijk familieberichten dinsdag 1 oktober 2019 Onze vrijwilliger Is uit ons midden weggerukt. We zijn er stil van. Willem, bedankt voor alles. Wij wensen de familie veel sterkte toe. RESTOVl/ Ons bereikte het droevige bericht dat overleden is Lid in de Orde van Oranje Nassau De heer Van Zon heeft zich als fractieondersteu ner en bestuurslid namens Leefbaar Reimers- waal in het openbaar bestuur verdienstelijk gemaakt. Ook heeft hij op sociaal-maatschap pelijk vlak enorm veel betekend voor onze inwoners, met name in Rilland, onder meer vanuit zijn rol als voorzitter van de senioren raad en als mede-oprichter van het Sociaal team Rilland. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldigd. Wij wensen de familie en alle dierbaren veel sterkte toe. Met hen koesteren wij de vele herinneringen aan zijn warme persoonlijkheid. Gemeenteraad en college van burgemeester en wethouders Directie en medewerkers van de gemeente Reimerswaal Rilland treurt om het verlies van die zo'n onmisbare rol speelde in de Rillandse samenleving. We zullen zijn grote betrokkenheid ontzettend missen. Sociaal Team Rilland Met veel verdriet, maar vol mooie herinneringen, hebben we te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend Wat gaan we je missen. Wij wensen Rian, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Jaap en Suzy, Theo en Petra, Joop en Annet Herinner mij zoals ik was, maar niet in sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar wetende dat het goed is zo, geven wij u kennis dat na een dappere strijd is overleden mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader, schoonvader en onze opa Carlos echtgenoot van Rian Wagenaar Oostburg, Terneuzen, 22 juli 1961 27 september 2019 IJzendijke: Rian van Vooren-Wagenaar Axel: Angela van Vooren en Arno Poulina Angelino, Milangelo IJzendijke: Christian van Vooren en Demi Brouwer Correspondentieadres: Hoogvogelstraat 3,4515 DB IJzendijke We nemen afscheid van Carlos op donderdag 3 oktober om 11.00 uur in het Mauritshof, Maurits- weg 5 te IJzendijke. Er is daar van 10.30 uur tot 10.50 uur de gelegenheid om ons persoonlijk te condoleren. Na het afscheid zullen we Carlos in besloten kring begeleiden naar het crematorium. Een speciaal woord van dank aan iedereen die Carlos zo liefdevol verzorgd heeft. Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Zoveel belangstelling en zoveel kaarten. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma Fam. de Bree, Middelburg SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media 111

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45