12 FAMILIEBERICHTEN Marteen Tor6ijn-Wondergem Marteen ttorèijn-Wondergem Marteen Mevrouw Tbróijn - Wondergem C In hart en gedachten vandaag en voor altijd jouw Rcht straalt tot in de eeuwigheid ïMagcfafena CorneCia Wat wasje dapper en lief. Je accepteerde hoe je heven Gep. Je he6t gestreden zonder hfagen. "Het moet" zei je dan. Wat óewonderen we jou om je fracht. Zo sneC veeC te jong, niet te Bevatten. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van ons lieve nichtje Marleen Torbijn-Wondergem We wensen Peter, Cindy en Sander en de naaste familie heel veel sterkte voor nu en de komende tijd. Familie Wondergem: Tantes en ooms Nichten en neven VJ Marleen Torbijn God van alle mensen, Ugaat met ons mee, Over bergen en door diepe dalen, U volgt ons als onze eigen schaduw. Verdrietig zijn wij, omdat zo snel en onverwachts een moeder van onze school is overleden. Marleen Torbijn - Wondergem Als school zullen wij er zijn voor Sander uit groep 8, zijn zus Cindy en zijn vader Peter. Team, leerlingen en alle andere betrokkenen van Basisschool Het Vlot Vlissingen. Marleen Diep geschokt en bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van Marleen Torbijn-Wondergem Echtgenote van onze collega Peter. We wensen Peter, Cindy, Sander en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Final Soft- en Hardware Familie Kopmels Collega's en oud-collega's Wij hebben de droeve plicht u te melden dat is overleden Walter W. Diedrich 's-Gravenhage, 28-2-1941 Colijnsplaat, 30 september 2019 Colijnsplaat: B.A.W. Diedrich- van der Weele Schiedam: W.A. Diedrich M.C. de Heij Zjanya Leiden: A.W. Diedrich L. Diedrich Timothy Genevieve Dominic Nieuwegein: F.A. te Molder-Diedrich B.A. te Molder Alphons Dina Correspondentieadres: Monique Dommanschet UitvaartbeZieling, Parallelweg 9,4462 AL Goes De afscheidsbijeenkomst met aansluitend condo leance vindt plaats op vrijdag 4 oktober om 11.00 uur in het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 (op de Algemene Begraafplaats) in Goes. Tevens is er gelegenheid tot condoleren op donderdag 3 oktober van 18.00 tot 19.00 uur in het Vlinderhuis. Mede namens de familie wil ik iedereen die met mij heeft meegeleefd tijdens mijn ziekte daarvoor hartelijk bedanken. Onze dank gaat ook uit naar de huisartsen en hun medewerksters in Colijnsplaat en naar de specialisten en het personeel van ziekenhuis Zorgsaam in Terneuzen voor hun goede zorgen en meelevende behandeling. Het ga u allen goed! Walter dinsdag 1 oktober 2019 PM Te midden van haar gezin dat haar zo lief was en dat zij altijd met veel zorg en toewijding omringde, is overleden mijn schat en onze lieve mama in de leeftijd van 48 jaar. Peter Cindy, Sander Vlissingen, Tl september 2019 Boterbloemlaan 25 4382 XJ Vlissingen U kunt persoonlijk afscheid van Marleen nemen op donderdag 3 oktober van 11.30 tot 12.15 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel 106 in Vlissingen. De uitvaartdienst zal daar om 12.30 uur worden gehouden. Aansluitend vindt de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaats op het RK-gedeelte van de Algemene Begraaf plaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeck- straat 620 in Vlissingen. Onze dank en waardering gaat uit naar het team van het ADRZ, afd. Oncologie en het hospice Ter Reede voor de goede zorg en begeleiding. Dag allerliefste dochter, (schoon)zus en tante. Wat gaan we jou missen. Lewedorp: Piet en Nel Wondergem Corine en Hans de Kok Joelle, Evi Jessica en Remo de Jonge Lynn, Dave Tot ons groot verdriet is op veel te jonge leeftijd overleden onze lieve nicht Wat zullen we je missen. Ella en Johan Matthijsse Gijs en Ine van der Does Jan van der Does Jaap (in liefdevolle herinnering) en Elly van der Does Jos Vermeule neven en nichten We zijn stil en verdrietig bij het overlijden van Marleen werkte sinds 2007 bij WVO Zorg als medewerker woon- en leefmilieu. Wij kennen haar als een gedreven en prettige collega, die altijd zeer betrokken was bij haar cliënten. Onze gedachten gaan uit naar haar man en kinderen. Wij wensen hen veel moed en kracht om dit verlies, binnen hun gezin, een plekte geven. Namens cliënten en medewerkers van WVO Zorg Angela Kallewaard en Jaap Wielaart, Raad van Bestuur Collega's locatie Koudekerkseweg, Vlissingen Angelique Tijhuis, Teamleider Jos Knook, Locatiemanager Verdrietig nemen wij veel te vroeg afscheid van onze dappere vriendin Wij wensen Peter, Cindy, Sander en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Adrie en Claudia, Cor en Trudy, Herman en Sabine Johan en Helma, Ron en René Wij zijn verdrietig omdat de moeder van onze klasgenoot en leerling Cindy Torbijn, na een korte ziekte is overleden. We leven mee met Cindy en haar naasten en wensen hen veel sterkte en kracht. Leerlingen en personeel CSW Toorop Talent College .1 A-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44