Ks> Willem Rijkhals FAMILIEBERICHTEN 11 Jan Hamelink Jan Hamelink OVERLEDEN Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu, dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet ons zo 'n pijn. Met verdriet in ons hart, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende krachten en gedachten is overleden onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Sinds 8 juli 2015 weduwnaar van Machalina Janna Boei Wemeldinge 24 april 1932 - Goes, 29 september 2019 Breda: Hans Hamelink (in liefdevolle herinnering) Petra Hamelink-Verveer Daniëlle en Maarten Esther en Martin Ben en Linda Kapelle: Janny en Ed Pietersen-Hamelink Robin en Christine V Vlissingen: Coby en Paul Sijp-Hamelink Roald en Bianca Arno en Yvonne Biezelinge: Dick en Jeannet Hamelink-Sonke Mariëlle en Dennis Rick en Ellen 's-Gravenpolder: Comé en Karin Hamelink-Lokerse Dave Mike Kruiningen: Peter en Linda Hamelink-Jansen Kaylee Chantal en Wessel Stefan En achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van SVRZ Ter Valcke, woning 4-01 voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Coxstraat 16,4421 DA Kapelle Woensdag 2 oktober is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren en kunt u afscheid nemen van onze vader, opa en overopa in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 3 oktober om 13.30 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5, 4421 NJ te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Ook na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Eveline Hélène Hoffman - van Schijndel Eveltne' HoffrnciAV Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Heden overleed zacht en kalm onze vader en opa Kruiningen, 28 juni 1944 t Goes, 27 september 2019 Wimt Mark en Yolanda Jasper, Elise Miranda en Levi Thomas Kees en Emmari Djayla, Ylana, Yfke Correspondentieadres: t.a.v. Familie Rijkhals Coöperatie DELA, Rucphensebaan 93, 4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Willem in het uitvaartcentrum van Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes, op vrijdag 4 oktober van 11.00 tot 11.30 uur. De afscheidsdienst wordt aansluitend gehouden om 12.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de lounge. dinsdag 1 oktober 2019 PM Bedroefd geven wij kennis.dat na een lange periode van afnemende gezondheid is overleden, onze broer, zwager, en oom In liefdevolle herinnering gedenken wij hen die ons zijn voorgegaan. Familie Hamelink Je bent binnen Binnen in mijn hart Binnen in mijn ziel Van binnen Dankbaar voor de vele fijne jaren die wij samen mochten beleven, deel ik u mede dat is overleden mijn lieve vrouw Helmond t Vlissingen 16 februari 1968 28 september 2019 Wij geloven dat zij nu veilig in Jezus' armen is. Johan Hoffman Nica 4 Correspondentieadres: Boulevard Bankert 72 - 4382 AC Vlissingen Op vrijdag 4 oktober is er vanaf 11.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Er wordt voor een lunch gezorgd. Om 13.00 uur begint in dezelfde kerk de dankdienst voor haar leven. Na de dienst zal Eveline in besloten kring worden gecremeerd. Eveline was een kleurrijk mens; ze hield van rode rozen. Els, Helma, Clara, Aly, Jeannette, Lianne en Joke Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve tennisvriendin Wij wensen Johan en familie veel sterkte toe. We zullen je missen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43