COMPLEX 1 Met de leeftijd kan het gewrichtskraakbeen wat ondersteuning gebruiken. Natuurlijke, plantaardige stoffen kunnen helpen de gewrichten soepel en flexibel te houden. 3 heilzame planten voor de gewrichts functie in 1 tablet BESTEL MOVIZIN COMPLEX BIJ WELLVITA ILLONA'S FORMULE VOOR DE GEWRICHTSFUNCTIE ADVERTENTIE Met 75 jaar is lllona nog altijd een actief buitenmens en houdt ze onder andere van wandelen. Mede dankzij het voedings-supplement Movizin Com plex met natuurlijke plantenextracten van gember, rozenbottel en boswellia, die de gewrichtsfunctie ondersteunen, voelt ze zich nog altijd jong. „2015 was niet het beste jaar in mijn leven. Ik voelde me gewoon oud en 's ochtends kwam ik moeilijk op gang. Dus ik vond het leven als gepensioneerde helemaal niks," vertelt lllona. „Naarmate ik ouder werd merkte ik dat belang rijk was om je gewrichten fit te houden, en dat ik hierbij een beetje hulp kon gebruiken." Veroudering van het lichaam Dit merkte ze pas echt toen ze op een geplan de vakantie ging naar Mexico met haar dochter en schoonzoon. Thuis in Nederland hadden ze samen een planning gemaakt met alle bezienswaardig heden die ze graag wilden bezoeken. Na zo'n dagtocht met veel lopen voelde lllona 's avonds dat haar knieën vermoeid waren. Ze ging niet elke dag mee op excursie en ook niet elke avond mee uit eten met haar familie, ze bleef in het hotel om uit te rusten vanwege de uitdagingen van de dag. „Ik vond het wel een beetje jammer dat ik af en toe nee moest zeggen en in het hotel moest bli jven. Ik wil graag iets beleven en nieuwe dingen zien, als ik op reis bent," zegt ze teleurgesteld. Vriendin heeft aanbevolen Toen ze weer thuis in Nederland was besloot lllona om iets te gaan doen om haar knieën en gewrichten te ondersteunen. Ze is een ac tieve vrouw bijvoorbeeld wandelt ze graag. In haar vrije tijd zingt ze in een koor en eens in de maand gaat ze naar een handwerkclub samen met 8-9 andere vrouwen. Ze sprak uiteraard met één van haar vrien dinnen van de handwerksclub over haar vakan tie in Mexico. De vriendin gaf haar een doosje met Movizin Complex van het gezondheids- bedrijf Wellvita. De natuurtabletten bevatten ingrediënten uit de natuur; gember, rozenbottel en boswellia die de gewrichten ondersteunen, lllona probeerde de tabletten en was er zo te vreden ermee dat ze snel een nieuw doosje bestelde bij Wellvita toen het doosje dat ze van haar vriendin had gekregen op was. „Ik vind het belangrijk dat je je lichaam goed verzorgt, tenslotte hebben we maar een lichaam die één hele leven mee moet gaan. Ik ben blij dat een product als Movizin kan helpen om mijn gewrichten fit te houden!", zegt lllona vastberaden. Genieten van het leven „We zijn dit jaar weer samen op reis gegaan, en het was een prachtige vakantie. Ik heb er zo van genoten! In november ga ik naar Canada met mijn zoon en kleinzoon, ik kijk er erg naar uit," vertelt ze blij. Dit voorjaar is lllona ook begonnen met wan delen een paar keer in de week. „Ik wandel ongeveer 30 minuten terwijl ik naar luisterhoeken luister op mijn telefoon. Het is dus dubbel goed; voor mijn lichaam en geest, en ik geniet ervan," vertelt ze. „Het is verre van saai om met pensioen te gaan, dan begint het leven pas echt. Mede dan kzij de actieve formule van Movizin Complex kan ik nu voluit genieten en al de dingen doen waar ik van houd", lacht lllona. Het menselijk lichaam is ontworpen voor gebruik. Idealiter je hele leven. De spieren en de conditie worden onderhouden door een actief leven, maar het gewrichtskraakbeen kan soms wel wat ondersteuning gebruiken. Dankzij het kraakbeen, wat een elastisch weefsel in onze gewrichten is, kunnen we ons vlot bewegen. Het voorkomt dat botten over elkaar schuren en heeft ook de functie als schokdemper. Het is niet ongewoon dat je met de jaren wat hulp kunt gebruiken voor bijvoorbeeld je knieën, heupen, vingers, schouders, rug en nek. Velen weten misschien niet dat planten uit de natuur de gewrichten kunnen helpen. Natuurlijke cocktail van extracten en vitamines Het gezondheidsbedrijf Wellvita heeft Movizin Complex ontwikkeld op basis van plantenextracten. Naast extracten van de drie heilzame planten; boswellia, rozenbottel en gember bevat Movizin Complex ook vitamine C en vitamine D. 70% van het kraakbeen in onze gewrichten bestaat uit collageen. Vitamine C draagt bij tot een normale collageenvorming, voor de normale werking van de botten en het kraakbeen. Vitamine D draagt bij tot de instandhouding van sterke botten en een normale spierwerking. Product van het jaar Natuurmiddelen van een bedrijf als Wellvita, met meer dan 30 jaar ervaring in hightech productiemethoden, zijn ontwikkeld volgens de laatste wetenschappelijke inzichten. Movizin Complex is het best verkochte product van Wellvita en in Denemarken, waar het populaire product voor het eerst werd geïntroduceerd, werd het eerder uitgeroepen tot Gezondheidsproduct van het jaar door de consumenten (in de grootste gezondheidsbijlage, het tijdsschrift Villa Nyt). Movizin Complex is ontwikkeld op basis van recent onderzoek van gezondheidsproducten, gebaseerd op natuuriijke ingrediënten. Het voe dingssupplement bevat drie actieve plantenextracten die het behoud van soepele gewrichten ondersteunen, evenals vitamine C en D. BOSWELLIA Hars van de boswelliaboom kan bijdragen aan een natuurlijke ondersteuning van de gewrichten. GEMBER Gember wordt al eeuwen voor het behoud van soepele gewrichten. De heilzame plant staat erom bekend goed te zijn voor de gewrichtsfunctie. ROZENBOTTEL De rode bessen ondersteunen de gewrichtsfunctie. Verder bevatten ze vitamine C die bijdraagt aan een normale collageenproductie, wat belangrijk is voor de op bouw van het kraak been. Het kraakbeen werkt als smering voor de gewrichten. Prijzen vanaf 17,50 180 tabletten Geen verplichte afname of vooruitbetaling! BEL: 020-26 23 600 Ma t/m Do 8:00-16:00 uur Vrijdag 8:00-14:30 uur ONLINE: www.wellvita.nl Huilenbergweg 278-308 1101 BV Amsterdam 'Zo help ik mijn knieën' HULP VOOR JOUW GEWRICHTEN (hi (huiswinkel waarborg rmriTtey Quiellvita Movizin Complex □uielluih

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 12