Maraa Don Gors ftlarpa Dl J? 16 FAMILIEBERICHTEN Ellen Menkhorst-Lieve Nelleke van der Endt 'Nelleke' "N V OVERLEDEN Dof ftetW ftlcLf-^OL 'o« Johanna Geluk - Reijnhoudt -Anna- - Elisabeth - Z" 'Mijn geluk is op. Cornells Adriaan Meeuwse Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze moeder en oma 25 maart 1921 Middelburg 24 september 2019 sinds 1984 weduwe van Kees Geluk Karin en Rolf t Adreas en Sabine Lasse, Nico Elke f en Adri William en Astrid David, Liz Marcel en Annegien Cato, Merlijne, Sebas, Benjamin, Jula, Boas Correspondentieadres: Molenwater 49,4331 SE Middelburg De crematie heeft plaatsvonden in familiekring. Bedroefd, maar dankbaar voor een gelukkig leven samen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Rhoon, 16 september 1954 f Goes, 27 september 2019 Kees Menkhorst Elise en Mark Henk en Chirda Prunusstraat 63,4431 DD 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. De wil was er nog, de kracht niet meer. Verdrietig delen wij u mee dat is overleden ~Pieternella Cathalina~ 21 april 1951 26 september 2019 Namens de familie J.K. Ganseman, executeur-testamentair Langeville 1,4401 GL Yerseke Correspondentieadres: Scheepstimmerstraat 9 4463 LC Goes We gaan in jou een goede vriendin missen. Viviane Vincent Nelleke van der Endt Op 26 september 2019 is overleden onze lieve, belangstellende en levenslustige Jan-Kees Ganseman Caroline Ganseman-Heijboer Ingrid en Mitchell, Jolie, Noël Nicky en Rowan Noa Cor De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 2 oktober om 10.00 uur in de Hervormde Kerk in Yerseke, ingang Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Yerseke. Na de begrafenis is er in 'De Lepel', Lepelstraat 7 in Yerseke een informeel samenzijn. zaterdag 28 september 2019 Onze bijzondere zus, schoonzus en tante is uit ons midden weggegleden. Dochter van Alewijn Dont Marie Don-Louisset *13-08-1968 f26 -09 -2019 Frans Rita Tusch Thilly Alwin Jacqueline Marjo Jos neven en nichten Sinds haar 18e woonde Marga bij Gors waar zij met hun aandacht en zorg gelukkig was, waarvoor wij hen veel dank verschuldigd zijn. Nog zo vol in het leven... De mooie herinneringen blijven ons bij, we gaan je heel erg missen. Ellie, Bram, Frans, Herman, Huib, Jeanne, Monique, Niki en Sjaak Ans, Evelien, Jacqueline, Jozalinda, Lilian, Mardou, Margriet, Marloes, Siham en Truus Locatie Vredehoflaan mensgerichte ondersteuning Met verslagenheid nemen wij kennis van het overlijden van onze geliefde cliënt Onze lieve, vrolijke Marga is ingeslapen. Ze was heel gedreven in het beleven en spelen van de muziek op haar Keybord. Op Knipoog was ze erg creatief en kon zelfstandig mooie producten maken. Marga was een grote schat en we zullen haar ontzettend missen. Directie 's Heeren Loo Regio Zeeland en in het bijzonder Cliënten en medewerkers locatie Knipoog en orkest De Zeeuwse Muzikanten PM De Heere nam, na een ernstige ziekte, uit onze familiekring weg in de leeftijd van 68 jaar. In haar verliezen wij een lieve nicht, van wie onze ouders ('ome Jan en tante Berta') en wij veel hartelijkheid en vriendschap ontvangen hebben. Wij zullen haar missen. Goes: Dien en Chris Möhlmann-Klap Jan Remijn Middelharnis: Jannyen Keesden Braber-Klap en kinderen Goes/Middelharnis, 26 september 2019 Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager en oom Baarland 24 december 1947 t Vlissingen 22 september 2019 Hoewel hij zelf wist dat hij niet meer beter kon worden en hij ons bewust maakte van zijn broze gezondheid, kwam zijn overlijden toch nog onverwacht. Jan en Annie (in liefdevolle herinnering) Bianka en Martijn Jens, Tijn Rinaldo en Mandy Anja en Piet Jacqueline en Leander Felipe, Matteo, Mikael Erik en Menghan Stefan Correspondentieadres: De Visserstraat 25 4384 JS Vlissingen Naar de wens van Cor heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank voor de liefdevolle zorg aan Cor gaat uit naar de medewerkers van Allévo team 's-Heerenhoek en Woonzorgcentrum Ter Reede, afdeling revalidatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44