Godefridus Snoek k FAMILIEBERICHTEN 13 Ernst Jan Onkenhout COLOFON Familieberichten Lieve Kees Alan Plant Alan Plant Adriana Maria Theresia Rechsteiner-der Weduwe -Jeanne- OVERLEDEN Mooie dingen heb je voor ons gemaakt, zoals jij was, een mooi mens. Inspirerend, energiek en met volle teugen genietend van het leven. We zullen je lach, enthousiasme en je mooie verhalen missen. Eric, Inge, Nils en Lize Voetelink Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze 'oud speaker' Kees Korstanje Hij heeft veel betekend voor onze organisatie. We wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies Namens T.M.Z. Bestuur, jury, medewerkers en renners. Op 17 september 2019 is onverwacht overleden Godelieve Cesarine Petrus van Goethem-van Kerckhove Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Dank aan verplegend en verzorgend personeel van Seniorenkliniek Hulst. Leef het leven- dit Li' hlechty mifw vUóe/ op hoe/ew wat het te echter rdet meer azm/mCf! Moos Bakkers Diep geraakt zijn wij door het overlijden van echtgenoot van onze collega Elly Plant-Schrijver Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Elly en de naaste familie. We wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens collega's, leerlingen, oudercommissie, medezeggenschapsraad en activiteitencommissie brede school van basisschool Laureyn, Philippine Verslagen staan wij stil bij het overlijden van echtgenoot van onze leerkracht Elly Plant-Schrijver Wij wensen Elly en de naaste familie heel veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, Directeurenraad en medewerkers Onderwijsgroep Perspecto namens deze S. van Alphen Voorzitter College van Bestuur Amsterdam, Middelburg, 16 februari 1950 17 september 2019 Middelburg: Nelleke Onkenhout - Slaakweg Rotterdam: Bob Onkenhout Middelburg: Jan Onkenhout correspondentieadres Spuistraat 1 4331 EX Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. We zullen je missen, iedere dag. Na een moedige strijd, vol wilskracht, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en oud-opa echtgenoot van Tanneke de Putter Terneuzen, 10-04-1931 t Terneuzen, 20-09-2019 T. Snoek-de Putter Ingrid en Dennis Jordi en Evdokia Shelly en Sam, Otis Met dank aan alle medewerkers van Hospice "Zeeuws-Vlaanderen", te Terneuzen voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Zuidlandstraat 82,4532 CL Terneuzen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 september om 15:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u welkom in de koffieruimte van het crematorium. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Aan haar leven dat voornamelijk heeft bestaan uit het zorgen voor anderen, is een einde gekomen. De laatste maanden hebben wij voor haar gezorgd, wij hebben dat samen met liefde voor elkaar gedaan. weduwe van Theo Rechsteiner Schiedam, 26 maart 1927 t Breskens, 22 september 2019 Anneke Adrie Peter Ria Manon Nicole William, Jenna, Ninte Correspondentieadres: Walenstraat 14,4503 AD Groede Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank voor Dr. Geppaard, team de Hooge Platen en thuiszorgteam Breskens. CJ. Vogelaar - van Maldegem dinsdag 24 september 2019 ZV SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Vandaag, dinsdag 24 september, nemen wij in besloten kring afscheid van onze lieve pa, schoonpa en opa Rotterdam: 13 juni 1944 Breskens: 20 september 2019 Weduwnaar van Sara Bakkers-Velders en baasje van Mischa Dinique en Mare Moens-Bakkers Eva Bellengé Nino Bellengé en Sarah Abdelatif Nathan Bellengé Sam Bakkers t Correspondentieadres: Weststraat 62,4527 BV Aardenburg Hartelijk dank voor het betoonde medeleven na het over lijden van onze moeder/oma Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, september 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56