18 FAMILIEBERICHTEN Marco Gernaert Marco Gernaert Maatje Gabriëlse - Roelse Maatje Gabriëlse - Roelse ylrru}//// cP(Ta//rC Johanna de Visser-Wisse OVERLEDEN MARCO MARCO MARCO Maat Gabriëlse-Roelse DANKBETUIGING -Mo- Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen Sjaak, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Mien Domburg: Jo en Piet Domburg: Leni en Joost en kinderen Anita van Dieren-Verburg Anita van Dieren zaterdag 21 september 2019 VASTBERADEN HELDHAFTIG BARMHARTIG Zo was onze lieve zoon, broer, zwager, oom en mijn liefje Een kanjer met lef! Dat was jij voor ons... Intens verdrietig! Dat zijn wij nu... Met een grote glimlach denken we terug aan al die mooie momenten samen met jou. Dikke knuffel lieve Marco, we gaan je zo missen! Bewoners en medewerkers de Okkernoot Wij wensen de familie en naasten van Marco heel veel sterkte toe. Donderdag is na een lange periode van ziekte onze collega overleden. Marco werkte sinds 1998 bij Dethon. Hij werkte in ons groenbedrijf. Onkruidbestrijding op verharding was helemaal zijn tak van sport. Daar zette hij graag een stapje harder voor. Marco was in een ploeg al snel de gangmaker. Wij gaan hem erg missen. Wij wensen zijn ouders en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Lieve Marco, Je was een vriend van ons allemaal, een goede buurman, en een fijne huisgenoot. We missen je nu al! Bewoners en begeleiders van de Russchevlietstraat We wisten het. En toch hoopten we allemaal, en jij nog wel het meest, dat het onmogelijke zou gebeuren. Nu moeten we afscheid van je nemen. Maar Marco, je blijft bij ons. In onze gedachten. In onze herinneringen. Cliëntenraad de Okkernoot Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Huub Oosterhuis Na een huwelijk van bijna 65 jaar is zacht en kalm overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en allerliefste oma Domburg, t Middelburg, 06-08-1933 19-09-2019 Middelburg Sjaak Gabriëlse Domburg Roel en Sylvia Gabriëlse Middelburg Bart en Luna Utrecht Koen en Bella Middelburg Stefanie Gabriëlse en Mischa van Veen Evy, Floortje Onze welgemeende dank gaat uit naar alle medewerkers van het Toorenhuis in Middelburg voor de goede en liefdevolle zorg die jullie aan Maatje hebben gegeven. Laan Der Verenigde Naties 5 4334 ES Middelburg Op dinsdag 24 september zal om 11.00 uur de Dienst van Woord en Gebed plaatsvinden in de Nieuwe Kerk, Onder Den Toren 1 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de Wandelkerk. PM Dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, maar intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante We wensen (ome) Sjaak en onze familie veel sterkte toe. Giel en Annemarie Elsf Patrick en Ina Keivin Lana Ramon en Eefje Nora Lenn Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 17 september 2019 van echtgenote van onze medewerker en collega Onno van Dieren. Wij wensen Onno, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost Het bericht van het overlijden van Anita, echtgenote van onze collega Onno, heeft ons diep geraakt. Wij wensen Onno, de kinderen en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. De collega's van de E-shift Zeeland Refinery N.V. Vlissingen-Oost Voor de vele hartverwarmende blijken van belangstelling en medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Te weten dat hij bij zovelen geliefd was heeft ons goed gedaan. Een woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert voor de goede zorgen. Annie Veraart-Leendertse Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, september 2019 Velen hebben met ons meegeleefd in de droeve dagen na het overlijden van onze zeer lieve en zorgzame moeder en (over)oma Voor uw persoonlijke en schriftelijke condoleances, uw aanwezigheid tijdens de rouwdienst en bij de begrafenis en voor alle andere blijken van deelneming, zeggen wij u heel hartelijk dank. Familie de Visser Aagtekerke, september 2019 Oostburg, 29 september 1975 t Schoondijke, 19 september 2019 Petrus Gernaert en Hannie Gernaert-Ghijsels Anja van Hee-Gernaert en Danny van Hee Noa Nikki Melissa Flinterman Correspondentieadres: Boulevard 81,4511AB Breskens We vinden het fijn om samen met jullie terug te blikken op zijn leven op dinsdag 24 september om 13.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke, waarna we hem naar zijn laatste rustplaats brengen terug in Breskens. Ter afsluiting willen we samen met jullie proosten op onze lieve Marco in Café Centraal, Spuiplein 23 te Breskens. Marco zou het fijn vinden wanneer jullie, in plaats van bloemen, een donatie doen aan KWF Kankerbestrijding. Een collectebus zal in het Mauritshof aanwezig zijn. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van de Okkernoot die zo liefdevol voor Marco hebben gezorgd. In plaats van kaarten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46