Jan Tieleman Siwun J? Jo Jean de Boever V J? FAMILIEBERICHTEN 19 Maria Hoop-Haulez X V JÜYlo/d ^W//// de Jonge-van Iwaarden Gerarda Louisa van Opdorp-Driessens X Jenny Vanhijfte-van Wijck DANKBETUIGING Eddy de Nijs OVERIGE BERICHTEN ToSr iedereen een passend afsoïeid. Abraham Adrianus van Lare Hendricus Franciscus Hoop Een kaart, een bloem, een lieve groet, het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze lieve pa, opa en opaatje Onze hartelijke dank hiervoor. Antoine en Annemiek Veronique en Jean-Paul Myrthe, Feline Kloosterzande, september 2019 Het gemis zal blijven... Bedankt allemaal voor jullie warme belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn moeder Het heeft ons goed gedaan. Ella en Niek Grijpskerke, september 2019 Onze oprechte dank voor de vele, vele blijken van medeleven, persoonlijk of schriftelijk en uw aanwezigheid bij het afscheid na het plotselinge overlijden van mijn lieve man en zoon, onze broer, zwager en oom Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Carolien Ma de Nijs en familie Familie Vermue Kloosterzande, september 2019 Yvonne Calon-Hesters Saar Scheele - de Jonge Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Familie de Boever Temeuzen, september 2019 Hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen, telefoontjes en troostende woorden. Ook dank, dat we samen met zoveel belangstellenden onze lieve, zorgzame en blije ma, oma en over oma Anna Seij-Schuren op een warme en waardige manier naar haar laatste rustplaats hebben mogen brengen. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging in de Korenmarkt Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Hulst, september 2019 - zaterdag 21 september 2019 ZV We hebben het goed gehad Altijd positief, steeds weer denkend dat het beter zal gaan, is het deze keer niet gelukt en moeten we afscheid nemen van mijn wederhelft, onze vader, opa en broer *Oostburg, 13 januari 1950 Brugge, 20 september 2019 Terèse van Lare Leonie en Bas Stephanie, Eline Abi en Tessa Aron en Rory Jelle, Sanne Nani, Fenne Anneke en Jackie Sluis, 20 september 2019 Hoogstraat 45 4524 AA Sluis Donderdag Tl september nemen wij om 16.30 uur afscheid van Bram in het crematorium, Bellamystraat 28c teTerneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als een vogel zo vrij vlieg ik over het zo geliefde polderland neerkijkend op allen die ik ga verlaten nog een keer omkijkend zo is het mooi geweest zo is het goed... Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van t Hulst, 16 september 2019 Hulst, 4 maart 1930 Kloosterzande: Lucien en Rama Rashmila Michiel de Ruijterstraat 6, 4587 EL Kloosterzande We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hofke 63 voor hun goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Voorde vele hartverwarmende blijken van belangstelling en medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Te weten dat hij bij zovelen geliefd was heeft ons goed gedaan. Een woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert voor de goede zorgen. Annie Veraart-Leendertse Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, september 2019 Zonder Niels is alles anders. Wij bedanken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zoon en broer de leegte blijft moeilijk te aanvaarden... Koos en Willy Jamie en Michelle Terneuzen, september 2019 Helaas is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de vele brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Familie van Opdorp-Driessens IJzendijke, september 2019 Een kaart, uw aanwezigheid, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed toen we afscheid moesten nemen van onze lieve ma en oma Onze hartelijke dank hiervoor. Jean-Paul en Diana Angela Lieve mensen, uw aanwezigheid bij de uitvaart, de kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn moeder en schoonmoeder heeft ons diep ontroerd. Wij ervaren dit als een grote steun bij het verwerken van dit verlies. Hartelijke dank daarvoor. Een spedaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol hebben verzorgd. Peter en Sonja Groede, september 2019 Langs deze weg willen we jullie bedanken voor uw steunbetuiging na het overlijden van Ronald, Nicky en Joris, Rody, Rik en Laure Oostburg, 21 september 2019 Monuta Isabelle Braem l#| T 06-5381 1446 MOMHd V 1 www.iTOnutaisabeiiebraem.ni 1 S3 b0110 B f 3 0ITI COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTODEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 144