FAMILIEBERICHTEN 17 COLOFONFamilieberichten OVERLEDEN Jean Francois Bouma Frans Joek Ligthart DANKBETUIGING Jan Jacobus Vermaire Vera Suzanna van Bambost Frans Bouma Vaarwel lieve vriend! Frans bedankt voor je vriendschap wat zullen we je missen. Sterkte voor Vera kinderen, kleinkinderen en familie. Liefs Leo en Truus xxx Willem Hendrik Imandt Micky Anna Amelia Boogaert-Borm Piet Collet Ben Groot Zoveel kaarten en warme belangstelling. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn geliefde zorgzame man, onze vader, schoonvader en mijn allerliefste opa Janet Vermaire - Versprille kinderen en kleinkind Wemeldinge, 20 september 2019 pzc.nl/familieberichten vrijdag 20 september 2019 Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa in liefde verbonden met Amsterdam, 4 november 1944 t Terneuzen, 18 september 2019 Terneuzen: Vera Clinge: Hulst: Hulst: Sas van Gent: Sas van Gent: Sandra en Tom Miranda en Edward Ilse en Robert Owen, Dylan Sylvia en Ronald Amber, Senna Debbie en Frank Tim (Schoon)broers en (schoon)zussen neven en nichten Vivaldiplein 29,4536 BH Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 23 september om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, als u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar dr. van Dijk, dr. Warringa en alle medewerkers van Hospice Terneuzen voor hun goede en liefdevolle verzorging. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zwager partner van Vera van Bambost in de leeftijd van 74 jaar. Wij wensen Vera, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Sas van Gent: Suzan Axel: Jeannineen Hans Gorinchem: Johny en Lucie Sas van Gent: Tonnie en Magda Sas van Gent 18 seprember 2019 Lieve Mick, Waarom zo veel pijn, je wilde niet weg, maar bij ons en bij Maja zijn... Hoe gelukkig je was ,jij, met je pretoogjes. De strijd was zo oneerlijk, zo onverwacht en kort. Je wilde nog verder, maar verloor het gevecht... Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa, stiefpa en opa echtgenoot van Kitty van Swaal Hij overleed op 12 september 2019 in het ziekenhuis in Gent in de leeftijd van 60 jaar. Terneuzen: Kitty Imandt-van Swaal Terneuzen: Chris en Joanna, Maja Terneuzen: Micky jr. Donze Visserstraat 113, 4531 BC Terneuzen We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen op de begraafplaats in Terneuzen. Wij hebben afscheid genomen van onze lieve, dappere en altijd vriendelijke moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van René Boogaert Boschkapelle, 12-1-1922 Kloosterzande, 15-9-2019 Ze heeft nu de rust waar ze naar uitkeek. kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Roskamstraat 15 4564 EJ St. Jansteen De uitvaart heeft in besloten kring plaats gevonden. God zei: 'er moet licht komen' en er was licht. Genesis 1 vers 3, NBV Ruim een jaar na het overlijden van onze moeder is heel vredig in zijn slaap overleden onze lieve, bijzondere vader en opa Oud advocaat-procureur 27 december 1930 t 12 september 2019 Marion en Jan Jaap Maarten Marije en Michael Corine De begrafenis heeft op woensdag 18 september plaatsgevonden. Correspondentieadres: Poststraat 52, 4301 AD Zierikzee Voor uw belangstelling en medeleven betoond na het overlijden van willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kuitaart,sept.2019 Fam.Collet Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, de mooie woorden en de belangstelling na het overlijden en bij het afscheid van mijn lieve man, onze vader en opa Wij voelen ons gesteund door jullie. Het heeft ons goed gedaan. Hilda Groot-de Lange Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, september 2019. SLUITTDDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTDDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 72