14 DOCKWIZE I1 II SYNCHRO 'Binnen 3 tot 5 jaar ons concept ontgroeid' www.borsele.nl/noordzak Mooie bedrijfs -en woon-/werkkavels met centrale ligging! Eerste woon-/werkkavel verkocht! Bedrijventerrein Noordzak III Heinkenszand I Wanneer de eetkamertafel en zelfs je aanrecht vol liggen met papierwerk van je onderneming, dan is het de hoogste tijd voor een nieuwe werkplek. Dockwize biedt dé oplossing met flexplekken, kantoren en loodsunits op de Kenniswerf. Twee maanden zit ten ze er nu. De mannen van Ronik Inspectio- neering. Een jong bedrijf dat met drones inspecties uitvoert in de procesindustrie. Voor algemeen directeur Steven Verveer gaf het totaalpakket van de loods aan de Voltaweg, waar acht startups onder één dak zitten, de doorslag: „Buiten een aantrek kelijke huurprijs kun je van ver schillende gedeelde faciliteiten ge bruikmaken, zoals flexplekken en vergaderruimtes. Ideaal." Verveer denkt nu al aan verlen ging van het huidige kortlopende huurcontract. ,,Wij werken wereld wijd en Vlissingen is de ideale plek in Zeeland. De aanwezigheid van de HZ University of Applied Sciences speelt daar zeker een belangrijke rol in. Wij werken graag samen met studenten van de opleiding mechatronica." Ook de aanwezigheid van andere startups ziet Verveer als een groot pluspunt. ,,Er zijn bedrijven van verschillende pluimage in de loods actief die vaak wel in dezelfde fase van ondernemer schap zitten. Daardoor kun je elkaar af en toe ondersteunen. Zo sluit ik kruisbestuivingen en even tuele samenwerkingsverbanden in de toekomt zeker niet uit." Ronik Inspectioneering is inmid dels geen startup meer. Het bedrijf is drie jaar geleden opgericht en telt nu zestien man personeel. De komende twee jaar kan het gebruik blijven maken van de bedrijfsruimtes die Dockwize biedt. Onze ambitie is het succes vol laten groeien van startups", licht Eveline Rodts van Dockwize toe. „Binnen 3 tot 5 jaar moeten ze dan ons concept ontgroeid zijn." Dockwize helpt startende onder nemers in de breedste zin met het realiseren van bedrijfsideeën, onder andere door het aanbieden van verschillende vormen van huisvesting. Van kantoorruimtes en (gratis) flexwerkplekken in het voormalige PZEM-gebouw aan de Edisonweg in Vlissingen, tot twee bedrijfsloodsen aan de Voltaweg. In die laatste zitten acht units. Elk 60 m2 groot. Een kantoorruimte huur je al vanaf 260 euro per maand en voor 582 euro per maand kun je aan de slag in de loods. ,,Het mooie aan onze huis vesting is dat als je bedrijf groeit, wij altijd een passende oplossing hebben." Toch kunnen niet alle startende bedrijven bij Dockwize terecht. ,,We zijn vooral op zoek naar inno vatieve bedrijven in de technisch- creatieve sector. Een keukenbouwer is dat niet. Een bedrijf dat van na tuurlijke materialen akoestische oplossingen maakt weer wel. Ook moet het bedrijf echt een aanvulling zijn op de al aanwezige bedrijven." Wie een huurcontract tekent, is ook meteen lid van de Dockwize community. Met als voordeel dat je toegang krijgt tot het Dockwize netwerk met exclusieve kennis- en intervisiesessies en diverse (net- werk)activiteiten om de kennis up- to-date te houden en de commu nity te versterken. o gemeente BORSELE BEDRIJFSHUISVESTING 796 24 76 VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019 Startups samen succesvol laten groeien Tekst Timo van de Kasteele Fotografie Lex de Meester Steven Verver met Ron van Seeters, Michel Heuser en Thomas de Koster Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Dockwize. Meer informatie op dockwize.nl ADVERTENTIES 3 woon-/werkkavels gelegen aan de Houtkade; Diverse bedrijfskavels (deels aan insteekhaven van het kanaal van Goes) t.b.v bedrijvigheid gelegen aan de openbare weg op voormalige locatie Van Riessen Houthandel; In de directe omgeving o.a. de Hollandse Hoeve, sportcomplex Omnium, sportpark Schenge, stadscentrum en veel maritieme activiteiten en ambachtelijke industrie; Goed bereikbaar (ook met OV), direct nabij A-58 (Vlissingen - Breda) en A-256 (Goes-Zierikzee-Rotteraam); Afmetingen woon-/werkkavels vanaf 868 m2tot 1.087 m2; Afmetingen bedrijfskavels vanaf 2.235 m2 tot 6.808 m2; Eigen grond; Koopsom woon-/werkkavels 191,- per m2k.k. excl. BTW (prijspeil 1 januari 2019); Koopsom bedrijfskavels vanaf 114,- tot 130,- per m2k.k.. excl. BTW (prijspeil 1 januari 2019); Oplevering in overleg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 62