16 FAMILIEBERICHTEN Johan Kole c Johanna Jacoba Joustra-Salomons Johan Kole Coby ZW Joek Ligthart vrijdag 20 september 2019 OVERLEDEN Onze lieve, zeer betrokken en zorgzame vader en opa heeft ons verlaten. Het gemis is enorm. 19-8-1934 16-9-2019 Jolande en Theo Adriënne en Gino Joost en Kim De crematie is in besloten kring. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Johan Kole We wensende kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kees en Ans Zoeteweij-Bom Dittie en Hans de Leeuw-Zoeteweij Neven en nichten Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Johan Kole Wij wensen de familie veel sterkte bij dit gemis. Bestuur en bewoners de Zaete, blok C. De Oosterschelde rouwt want een van haar redders is plotseling overleden organisator, schatbewaarder en stille kracht achter de Aktiegroep Oosterschelde Open Zonder Johan was de Oosterschelde nu een dood meer geweest. Wij herdenken hem in dankbaarheid. Zijn strijdmakkers van weleer Frans Boogaard Hans de Leeuw Ko Prins Paul de Schipper Kees Slager Anton Verwijs Joop Zoeteweij Ligt ergens aan het strand dat vreemde schip al klaar A. Roland Holst Bedroefd zijn wij dat onze lieve, energieke, eigenzinnige moeder, onze schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, mijn schoonzusje en onze tante is overleden Echtgenote van Sjouke Joustra (1921-1996) Amersfoort, 1 juli 1924 Vlissingen, 18 september 2019 Vlissingen: Nelleke But-Joustra Ad But Visvliet: Kirsten But en Ton Meijerink Noah, Levi, Lot Neijeberkoop: Gerben But en Janou Sipsma Mika, Tornar, Silke, Jorte, Lidewei Waddinxveen: Marike Klomp-Joustra Ruud Klomp Den Haag: Jelmer Klomp en Nymphea van Iersel Maud Amsterdam: Rudmar Klomp en Maria Ceulen Vlaardingen: Karlijn Klomp en Rick Bouhuys Bobby Amsterdam: Arendo Joustra Vincent Elzinga Veere: Maxi Joustra-Scharrelmann neven en nichten Correspondentieadres: Coosje Buskenstraat 30, 4381 LE Vlissingen Op verzoek van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaats. Zaterdag 21 september bent u tussen 13.30 uur en 15.30 uur welkom in De Gecroonde Liefde, Nieuwendijk 13, Vlissingen. v J God zei: 'er moet licht komen' en er was licht. Genesis 1 vers 3, NBV Ruim een jaar na het overlijden van onze moeder is heel vredig in zijn slaap overleden onze lieve, bijzondere vader en opa Oud advocaat-procureur 27 december 1930 t 12 september 2019 Marion en Jan Jaap Maarten Marije en Michael Corine De begrafenis heeft op woensdag 18 september plaatsgevonden. Correspondentieadres: Poststraat 52, 4301 AD Zierikzee Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze nicht Anita van Dieren - Verburg Wij wensen Onno en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Colijnsplaat: M. Verburg - Korsuize Leo en Corrien Karin en Peter Pirn en Linda Colijnsplaat, 17 september 2019 Loslaten is misschien wel de moeilijkste vorm van liefhebben. Na een intense week van afscheid nemen heb je je strijd gestreden. Wij nemen afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma Jeltje Johanna Vader - Allewijn weduwe van Marinus Vader f Middelburg 4 april 1928 f Middelburg 17 september 2019 Anneke en Peter Dorian en Daniël Demian Zofia en Stefano Nancy en Ton Rowan Vinnie en Lieneke, Casper De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 23 september om 15.00 uur in de aula bij de begraafplaats in Middelburg,Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend begeleiden wij mama naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer bij de begraafplaats. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en dokter LW.van der Meer. Correspondentieadres: President Wilsonlaan 38,4334 GC Middelburg PM Correspondentieadres: Noordzandstraat 26 4401 CG Yerseke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44