FAMILIEBERICHTEN 25 Jf Geesje Johanna Fokker-Vos Financiële berichten J? ©Mew Qm/rbe£fo ucm (^ueAeMeAXjAe, ©4ccuo G&wië&b ucm (^oeAeÊêeA^Aev P' OVERLEDEN Elisabeth Martha van Essen-Serrarens Elly Elly van Essen - Serrarens Elly van Essen - Serrarens Elly van Essen Elly van Essen - Serrarens Gé Antonius Hendricus Goes - Ton - maandag 16 september 2019 zv Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. We hebben je in liefde losgelaten... echtgenote van Roger van Essen Zij overleed in de leeftijd van 69 jaar. St Jansteen: Roger van Essen Kloosterzande: Divina en Jeroen Jens, Sem 13 september 2019 Jos Everaardstraat 15, 4564 CL St Jansteen U kunt Elly een laatste groet brengen in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 17 september van 18.30 tot 19.00 uur. We nemen afscheid van haar tijdens de dienst in de kerk van Heikant op woensdag 18 september om 11.00 uur. Daarna zal in stilte de crematie plaatsvinden. Voorafgaand aan de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de kerk vanaf 10.15 uur. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Een traan voor het semis Een glimlach voor alle mooie herinneringen Wat zullen we je missen V Annie, Vera, Cerda, Gerard Els Heidi Arno, Judith Robin Edwin, Audry John, Rosan Artjan en kinderen Woorden schieten tekort. Lieve Roger, Divina, Jeroen, Jens en Sem, wij wensen jullie veel sterkte met het verlies van jullie vrouw, (schoon)moeder en oma We zijn er voor jullie. Peter, Femke, Wout, Juul, Robin, Bianca, Floor, Jet, Michel, Mascha, Isa, Jesse, Tess, Gyon, Margo, Kimi, Harold, Sylvia, Teun, Dries, Jochem, Daphne, Mats, Wout, Vic, Jeroen, IlseC, Stef, Sam, Liselotte, Abel, Johnny, Anneke, Hans, Fleur, Tijn en Bram. Met verdriet staan we stil bij het overlijden van Dankbaar zijn we voor al haar getoonde inzet en betrokkenheid. Wij wensen Roger, Divina, Jeroen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Ondernemersvereniging Sint Jansteen Heikant - Kapellebrug Geschokt zijn wij door het veel te vroeg overlijden van echtgenote van Roger, (schoon)moeder van onze goede vrienden Divina en Jeroen, oma van Jens en Sem. We wensen jullie veel sterkte toe en zijn er voor jullie. Jeroen Erika, Dex en Liz Peter Annemiek, Lars en Tess Arno Yvette, Myrthe Jurgen Sanneke Merijn Corinne, Maartje en Eden Eenvoud, kenmerk van het ware De seizoenen van het leven voltooid Zijn grootheid lag in kleine dingen Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede en de warmte die hij ons heeft gegeven, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en nonkel echtgenoot van Lena Faas Terneuzen, 13 september 2019 Breskens, 23 september 1934 Breskens: Lena van Quekelberghe - Faas Philippine: Tineke en Alex de Ridder - van Quekelberghe Sander en Milou G roede: Oscar en Alexandra van Quekelberghe - Goedhart Jasper en Boy Oostburg: Desiree Goole en Rudi Corijn Kim en Jelmer Jens Speciaal woord van dank aan alle medewerkers van afdeling B2 van ziekenhuis De Honte. Westl andstraat 4 - a pp. 210 4511 XX Breskens Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van Hengelo, 13 januari 1935 Goes, 12 september 2019 Nico Fokker Marquita Greijn-Fokker Bart Greijn Marieke, Maarten Mark Fokker Laura van Waaijen Yanick Correspondentieadres: De heer N.M. Fokker De Horst 232 4461WZ Goes Wij danken allen die haar in haar laatste levensfase zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Er is gelegenheid tot condoleren woensdag 18 september vanaf 16:00 tot 17:30 uur in 'De Horst', De Horst 48 te Goes. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Het heeft allemaal geen zin, we vechten, we haten, we hebben lief en het enige wat we tenslotte bereiken is de dood. Daar hoeven we niets voor te doen, die komt onherroepelijk. Het is beter de moed te hebben er uit eigen wil uit te stappen en al deze waanzin, die tot niets leidt, niet meer mee te maken. Wij nemen afscheid van onze vader en opa Egmond aan Zee, 26 september1941 t Terneuzen, 11 september2019 Cockf Sindy Patrick Kelly Kai - Djesmay, Jalysha Melany - Djaylen Lorenzo Moniek Peter Rianne Louella Kayceigh correspondentieadres: Pierssenspolderstraat 43 4541 GJ Sluiskil De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij hebben met verdriet afscheid genomen van onze schoonbroer We zullen hem missen. Lies, Annie, Stant Wij wensen het gezin veel sterkte toe. Op 9 september 2019 heeft deurwaarder M.J.M. Hagenaard te Bergen op Zoom ow ABN AMRO Hypotheken Groep B.V., te Amersfoort bij exploot de onbekende (onder) huurders/ gebruikers van de Veerstraat 12 te 4568 PH Nieuw Namen aangezegd dat i.v.m. de executieverkoop van het pand op "11 november 2019", het huurbeding zal worden ingeroepen zodat zij het pand zullen moeten ontruimen. Zij zullen worden opgeroepen om te verschijnen voor de voorzieningenrechter. Belanghebbenden kunnen een afschrift opvragen bij: AGIN Timmermans, Van de Spiegelstraat 2, Goes, tel. 088-4111213, ref: L19002716

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 72