Net geen eerste plaats AMATEURVOETBAL Alleen Hovocubo en FC Mariene kwamen met een antwoord, waardoor wij weer iets anders moesten vinden.'' ,,Omdat de spelers en voorzitter van Futsal Apeldoorn zagen dat ik alles uitdokterde, begonnen ze me 'El Professore' te noemen. Ik kijk alle wedstrijden terug, kom met looplijnen, corners en vrije trappen en ook het systeemverdedigen. Dat ik les geef zal ook wel een rol spelen bij die bijnaam. Ik vind het wel een mooie titel, hoor.'' ,,Als coach ben ik meer in België dan in Nederland gevormd. Bij LZV/Kuypers Haarmode had ik Marino Pusic als coach. Hij was vorig seizoen trainer van FC Twente en is nu assistent bij AZ. In België maakte ik ook kennis met toptrainers in de zaal. Frank Belmans, Carmelo Nieddu, Nico Papanicolaou, Zico; dat zijn coaches die hun sporen hebben verdiend. Als ik wedstrijden kijk, doe ik dat vooral in Bel gië en natuurlijk ook die van de Spaanse competitie. De Spaanse competitie is echt om te leren, de eredivisie gebruik ik vooral om te analyseren.'' ,,Ik wil me blijven ontwikkelen. Ik leer nog steeds van de huidige spelersgroep en de staf. Natuurlijk wil je voor het hoogst haalbare gaan. Een keer landskampioen worden, de Champions League in, jouw manier van denken buiten Nederland in de praktijk brengen. Ik ben nog best jong en nog lang niet uitgeleerd.'' In de verkiezing 'Trainer van het Jaar' eindigde Youssef el Badey afgelo pen seizoen op de tweede plaats. De coach van - toen nog - Futsal Apeldoorn zag hoe FC Marlène-coach Anand Jagdewsing tot winnaar werd gekozen. Jagdewsing verloor met zijn ploeg de finale van de play offs tegen Hovocubo, dat daarmee voor de zesde keer landskampioen werd. Sander van Dijk, de succesvolle trainer van Hovocubo, moest in de verkiezing genoegen nemen met de derde plaats. MAANDAG 16 SEPTEMBER Youssef el Badey geeft tijdens een training in Vlissingen uitleg aan zijn spelers. ,,De Spaanse competitie is echt om te leren, de eredivisie ge bruik ik vooral om te ana lyseren. FOTO LEX DE MEESTER SEIZOEN 2019/2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 61