24 Johannis de Nooijer OVERLEDEN Jo Ome Jo Jo de Nooijer Jo de Nooijer Jo de Nooijer Jo de Nooijer Jo de Nooijer Jo de Nooijer Jo de Nooijer Cornelia van Trigt - van Strien Geesje Johanna Fokker-Vos Gé Verdrietig zijn wij omdat onze altijd betrokken plotseling is overleden Cor, Kristel, Jens Boaz Huib (in dierbare herinnering) en Ma Poortvliet Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden Plotseling is uit onze vriendenkring weggevallen Joost Kathe Piet Jopie Peter Addie (in dierbare herinnering) Salomon (in dierbare herinnering) Cathelina Jaap Annelies Kees Rien Anja Joop Bibian Jos Yvonne Eric Wij wensen Ria en de kinderen veel sterkte. Bedroefd, maar ook dankbaar voor de grote waarde die hij had voor onze vereniging, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jo was oud speler, oud bestuurslid en als vrijwilliger was hij nog bijna dagelijks aanwezig met het uitvoeren van verschillende taken. Wij wensen Ria en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies Bestuur en leden voetbalvereniging Arnemuiden Plotseling is uit onze werkgroep weggevallen Werkgroep voetbalvereniging Arnemuiden Ko Rien Piet Lieven Kees Peter Jaap Leo Ko Henk Robbie Dies lek Vrijdag werden wij opgeschrikt door het plotselinge overlijden van onze oud-grensrechter en trouwe supporter Wij wensen Ria, Prina, Annemarie en Brad en verdere familie veel sterkte voor de komende tijd. Selectie v.v. Arnemuiden 2 Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze vriendin Anne. Wij wensen Ria, Prina, Anne Brad en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Middelburg: Dalilah Erwin, Ezra Sharon Milko Na jarenlange inzet voor onze vereniging is plotseling overleden Dankbaar zijn wij voor zijn inzet, support en toewijding. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie en naasten. Selectie v.v. Arnemuiden 1 maandag 16 september 2019 PM Met heel veel verdriet, willen we jullie laten weten dat onze Jo er niet meer is 74 jaar Ria de Nooijer-van Sluijs Prina Annemarie en Brad C. van Sluijs M.A. van Sluijs-Ova -in herinnering- Wim en Joke 13 september 2019 Bremstraat 25 4341JL Arnemuiden Wij zullen het leven van Jo gedenken op donderdag 19 september om 13.30 uur in de voetbalkantine van W Arnemuiden, Pereboomweie 2 in Arnemuiden. Als je hem nog even gedag wilt zeggen kan dat in de kantine van 12.45 tot 13.15 uur. Na het afscheid zal Jo omstreeks 15.00 uur begraven worden op de Algemene Begraafplaats, Veerseweg 5 in Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de voetbalkantine. Heb je geen rouwkaart ontvangen dan mag je deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve broer en oom Voor altijd in ons hart Prina Kees en Gonnie Jan en Ans Nellie en Philip Jozien Neven en nichten Wij verliezen een goede vriend "Ik hoef geen 100 te worden, dus ik werd geen 100. Op 13 september 2019 is mijn lieve, zorgzame echtgenote, onze moeder, oma en oma-oma op ruim 98-jarige leeftijd heel rustig ingeslapen. We zijn dankbaar voor de vele jaren, die ze bij ons was. "Een blijmoedig mens" Bert van Trigt Oda van Trigt en Jan de Steur Jiska en Auke - Jet, Stientje Suzanne en Marlijn - Jonas Arno van Trigt en Mattanja Hiensch Marloes en Michiel Bart Frea van Trigt en Gerard Westerweel Bram en Michèle - Vic, Raf Joost Hans en Samantha Wilt u persoonlijk afscheid van Corrie nemen, dan krijgt u daarvoor de gelegenheid in de Schelde aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom op vrijdag 20 september van 12:30 tot 12:50 uur. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in eerdergenoemde aula om 13:00 uur. Wij nodigen u van harte uit om hierbij aanwezig te zijn. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te ontmoeten tijdens het informele samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wij zijn dankbaar voor de zorgen van de medewerkers van Maartenshof, waar zij de laatste 2 jaar van haar leven heeft gewoond Eenieder die zich betrokken voelt, is van harte welkom. Correspondentieadres: Uitvaartzorg Chris Zorge ta.v. familie van Trigt - van Strien - Putseweg 147 - 4631 CL - Hoogerheide. Verdrietig maar met mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van Hengelo, 13 januari 1935 Goes, 12 september 2019 Nico Fokker Marquita Greijn-Fokker Bart Greijn Marieke, Maarten Mark Fokker Laura van Waaijen Yanick Correspondentieadres: De heer N.M. Fokker De Horst 232 4461WZ Goes Wij danken allen die haar in haar laatste levensfase zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Er is gelegenheid tot condoleren woensdag 18 september vanaf 16:00 tot 17:30 uur in 'De Horst', De Horst 48 te Goes. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 24