M 18 FAMILIEBERICHTEN Jan de Pagter Hendrik Verdaasdonk Leo Gerardus Jozef Rijk Harry Homburg Maatje Elizabeth Wisse - de Vos Janny Smoor DANKBETUIGING Met verdriet in ons hart, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, schoonzoon, zwager en oom CLEMENS JOHANNES GERARDUS THERESIA MARIA VAN KEMPEN In de leeftijd van 91 jaar. Liefde, toewijding en zorgzaamheid kenmerkten zijn leven. Ankie van Kempen-van Noppen A.P. van Noppen-Blokpoel Daan en Leny Matty en David Edy Wim en Yvonne Peter en Rita Erica en Ruud Mady en Peter Middelburg, 12 september 2019 Hugo de Groodaan 40 4334 AV Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 18 september 2019 om 13.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot con doleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ, afd. Compagnieplein 8 voor de liefdevolle verzorging en aandacht die Clemens heeft ontvangen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Enige En Algemene Kennisgeving Bedroefd om zijn afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vader, schoonvader, onze grootvader en overgrootvader weduwnaar van Pieternella Catharina Jobse 3 januari 1927 Domburg f 12 september 2019 Marijke en Peter Eric en Samantha Logan, Emma Thomas Correspondentieadres: Dag Hammarskjöldlaan 20 3223 TG Hellevoetsluis p.oppe 1 @upcmail.nl Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het "Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg op donderdag 19 september van 10.30 tot 10.50 uur. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst zullen alleen de kinderen en kleinkinderen Jan naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats in Domburg. Daarna is er in het "Schuttershof' de gelegenheid met de familie herinneringen op te halen tijdens een informeel samenzijn. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, laten wij u weten dat in alle rust van ons is heengegaan onze vader, opa en opapa Henk weduwnaar van Juliana Rozalia Valckx Middelburg, 10 mei 1928 j- Vlissingen, 12 september 2019 Emmy Edwin Harriet Aniek, Meike Bianca Tjicco Bastiaan, Vincent Marja Demi 4b Margret Ricardo Angela Fenna Kevin Correspondentieadres: Salvador Dalistraat 89 4382 KC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 september van 14.15 tot 14.45 uur in uitvaart centrum De Getijden, Kerklaan 17-19 in Vlissingen. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Voor de vele blijken van medeleven en steun tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader willen wij u hartelijk bedanken. Namens de familie Rijk - Hoondert Goes, september 2019 Onze oprechte dank voor het medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en lieve opa De vele kaarten en berichten hebben ons goed gedaan en veel steun gegeven. Vlissingen: Johannie Middelburg: Rolf Poortugaal: Judith en Tony, Aukje, Fenna Vlissingen, september 2019 Ah. Zoveel kaarten en warme belangstelling. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Kinderen en kleinkinderen Kapelle, september 2019 Ben Davidse Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Heeft: ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Henno en Anet Suurmond Kim Domburg, september 2019 Graag willen wij iedereen bedanken voor het oprechte medeleven. De vele kaarten, troostende woorden en bezoekjes na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa hebben ons erg goed gedaan. Willeboord Gabriëlse Conny Gabriëlse, kinderen en kleinkinderen zaterdag 14 september 2019 PM Voor jullie medeleven rondom het overlijden van mijn man, onze vader en opa ^-toe zeggen wij jullie oprecht dank. Wij hebben veel belangstelling en warmte ervaren. Ook het weten dat Hij alle dingen nieuw maakt, geeft ons uitzicht en troost voor de toekomst. Tinie Mesie kinderen en kleinkinderen Sterven is verhuizen van de wereld naar het hart van de mensen die van je houden. Zóveel kaarten en hartverwarmende woorden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze geweldige pa, opa en opi Uw betrokkenheid is voor ons een grote steun geweest. We willen iedereen hiervoor van harte bedanken. Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat Ben bij zo veel mensen geliefd was. T. Davidse-de Ridder, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostkapelle, september 2019 V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46