La J? FAMILIEBERICHTEN 17 Gerard Esser "N V A V A V OVERLEDEN Joke de Pagter - Roelse Joke Joke de Pagter Robert van Raalten Rob f Janus Louws Jan Z" Job "De herinnering blijft" Onze oud-collega van de bloedbank Sanquin en lieve vriendin Onze lieve vriendin zij heeft rust. Vriendschap is niet eindig. Het is oneindig. Anton, Anne en Arjan niet te vergeten de lieve prinsesjes. We denken heel veel aan jullie. Stefan f en Nel Lievense Jakob "Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is Dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve vader, opa en overopa weduwnaar van E.G. Schneider 14 april 1920 - 11 september 2019 Kloetinge: Marianne en Wim van de Linde - Esser Vlijmen: Rob en Henny Esser - Hoogduijn Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken dokter Gevaert, assistentes en de medewerkers van SVRZ, voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Correspondentieadres: Tervatenseweg 5,4481 PA Kloetinge De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op dinsdag 17 september om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zeg me dat het niet waar is! Ik wil je nog niet missen lieve papa. Cornells Johannes Jacobus van Oevelen Cees Fly my kitefly! I look up at you and know we are one. The wind and the water are my solid partners. Fly my kitefly! I hear the freeing sound of the wind passing the strings I choose my last perfect wave to lift me up I look down and see that I have chosen my path and left my marks in warm hearts and smiles. Fly my kitefly! I grab the kitebar firmly in my child's fists and look up to the blue sky And say Fly my kite, fly! Take me higher than high... Where ever the wind may take us. Het is nog steeds niet te bevatten... We wensen PetraOrson en Sevn alle kracht toe. IrisAlexander Nannej Roman zaterdag 14 september 2019 PM is overleden. Haar hartelijkheid en warme belangstelling zullen we gaan missen. We wensen Anton, Anne, Arjan, kleinkinderen en de naaste familie veel sterkte toe. Adry, Anja, Erica, Hanny, Lies, Marjan, Mieke, Netty, Truus A., Truus D., Wilma Verdrietig zijn wij dat onze (oud)collega is overleden. Zij was een graag geziene, betrokken en zeer gewaardeerde collega zowel voor ons als voor alle donoren. (oud)collega's Sanquin Bloedbank Zeeland Intens verdrietig zijn wij nu we afscheid van je moeten nemen ★Jakarta, 6 juni 1946 t Goes, 7 september 2019 Jannie van Raalten-de Nooijer Ingrid en Pim Edward (in liefdevolle herinnering) Geertje en Jos Irenestraat 22 4388 KW Oost-Souburg Volgens de wens van Rob heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Mocht u bij Jannie langs willen komen dan vooraf graag even een telefoontje. Oei, onze ome Jan is op 73 jarige leeftijd overleden. Oost- en West-Souburg, 5 september 1946 Vlissingen, 12 september 2019 Zodoende, uit aller naam, de familie. U kunt woensdag 18 september van 13.15 tot 13.45 uur afscheid nemen van ome Jan. Om 14.00 uur is er een bijeenkomst waarin we zijn leven gedenken. De rouwauto brengt hem daarna naar het crematorium. Wij blijven in het uitvaartcentrum om nog even na te praten. Uitvaartcentrum De Voorzorg Monuta Adrienne Klein Industrieweg 20 - 4382 NA Vlissingen Dit is ook het correspondentieadres. Proost "Days may be sad and weary, Birds may forget to sing, Yet, after winter dreary, Comes the glad sunny spring..." Bedroefd, maar dankbaar wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man en onze vader, schoonvader en opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau Hilversum, 19 oktober 1927 t Middelburg, 11 september 2019 K.M. van Oevelen-Boomman Harold van Oevelen Richard Patrick Monique en Cor Brouwer-van Oevelen Siebren en Wendy Jitse en Maaike Ingeborg en Jeff Nouwens-van Oevelen Ruben Eva Woensdag 18 september om 13.00 uur vindt de uitvaart plaats in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Cees hield van bloemen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers, vrijwilligers en artsen van SVRZ Noordbolwerk. Indien u geen kaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentieadres: Kesteloostraat 25 4331 WL Middelburg higher than high... r* nïi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45