1 l Goes zoekt: Gors^ enthousiaste administrateur Financiën en Control die we zoeken? Manager Pedagogiek dethon Ben jij de x*/ nationale vacaturebank Kibeo zoekt dé chauffeur/ algemeen medewerker 36 uur per week Wij zoeken: 32 uur per week Je vertaalt strategie naar doelstellingen, versterkt het pedagogisch beleid binnen onze organisatie en je bent medeverantwoordelijk voor de productont wikkeling van de pedagogisch-didactische dienst verlening. Kibeo zoekt meer collega's! Bijvoorbeeld Pedago gisch medewerkers, een Marketing Communicatie professional en een Systeembeheerder. Je gaat samen et je collega's voor het beste resultaat. Meer informatie en solliciteren via kibeo.nl/vacatures gemeentesLUis Ben jij de nieuwe collega die onze organisatie komt versterken? Adviseur Vergunningen Manager kwaliteit en veiligheid (0,8 - 1 fte) Stratenmaker Kibeo is een kinderopvangorganisatie met 140 vestigingen in Zuidwest-Nederland. Meer informatie over deze vacature vind je op www.goes.nl/vacatures. Solliciteren kan tot en met woensdag 25 september aanstaande. Wij zijn op zoek naar een: 36 uur per week Heeft u interesse? Lees meer over deze functie en de arbeidsvoorwaarden op www.gemeentesluis.nl. Reageren kan tot 1 oktober 2019. Met meer dan 37.000 inwoners vormt Goes het dynamisch centrum van Zeeland. Op tal van terreinen gonst het van de activiteiten. Dat brengt bewoners, bedrijven en bezoekers veel goeds. De handels geest die de stad en omliggende dorpen typeert, bepaalt de manier waarop we samen leven en samenwerken: slagvaardig en met elkaar. Hierdoor woon en werkje er met plezier. De gemeente Goes is vooruitstrevend. Je werkt met professionals die met een open blik om zich heen kijken, tot ver over de gemeente grens. Juist vanwege onze centrumfunctie vinden wij het belangrijk om actief bij te dragen aan een vitale regio. Dat doen we door samen te werken in een goed onderhouden en breed netwerk. Wat ga je doen? Als chauffeur werk je bij de reiniging en ben je verantwoordelijk voor het inzamelen van huisvuil in de gemeente Goes. Samen met jouw collega's zorg je ervoor dat de containers en bakken op de juiste manier geleegd worden en de vrachtwagen goed door de Goese straten wordt gemanoeuvreerd. Dit doe je met zowel een zijlader als achterlader. Als algemeen medewerker werk je onder de verantwoor delijkheid van een voorman. Je voert onderhoudswerkzaamheden uit in de openbare ruimte op het gebied van straatwerk, riolering, een schone leefomgeving en straatmeubilair. Dit ben jij Voor beide functies is het belangrijk dat je je klantvriendelijk, ondernemend en flexibel opstelt. Je bent een echte aanpakker en bent bereid om jezelf verder te ontwikkelen door het volgen van vakgerichte cursussen en opleidingen. Je bent in het bezit van rijbewijs B, C en een CCV-b/code 95. Minimaal één jaar ervaring met een huisvuilwagen is een pré. www.goes.nl Dethon is het sociaal werkbedrijf van de drie Zeeuws-Vlaamse gemeenten (Hulst, Temeuzen en Sluis) en heeft 1.000 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of (vergrote) afstand tot de arbeidsmarkt. Dethon kent verschillende bedrijfsonderdelen: Dethon Customized, Dethon Groen, Dethon Cleaning, Dethon Electronica, Dethon Industrie. Meer informatie over ons bedrijf vind je op www.dethon.nl 1/CA- en ISO-certificering spelen een grote rol bij de dienstverlening van Dethon. Dethon vindt het belangrijk de regelgeving en eisen op het gebied van veiligheid, kwaliteit en milieu na te leven. Voor een verdere professionalisering op dit gebied zoeken wij een Functie Als manager kwaliteit en veiligheid adviseer, ondersteun en informeer je het management op o.a. het gebied van arbo- en milieutechnische vraagstukken. Je ontwikkelt beleid op gebied van veiligheid en kwaliteit. Je stelt de RI&E op en bewaakt de voortgang van het plan van aanpak. Je bent betrokken bij interne en externe audits. Je vervult de rol van functionaris gegevensbescherming en stoffenmanager. Op de afdeling is een medewerker aan wie je leiding geeft. In eerste instantie zijn de werkzaamheden voornamelijk voor de bedrijfsonderdelen Groen en Cleaning. Jij Je hebt de opleidingen HVK en KPM afgerond. Uiteraard heb je actuele kennis van Arbo- wetgeving, kwaliteits- en procesmanagement en AVG. Je houdt je kennis en vaardigheden graag actueel. Je hebt aantoonbaar ervaring met ISO-certificering. Je communiceert makkelijk op verschillende niveaus en neemt van nature graag een proactieve adviserende rol op je. Wij bieden Je treedt in dienst bij Viaflex en volgt haar ondememingsCAO. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring. Zo kun je solliciteren Nadere inlichtingen kun je inwinnen bij bedrijfsmanager Anniek van Meir, bereikbaar via telefoonnummer 0115 675786. Een motiverende brief met c.v. kan je voor 1 oktober a.s. sturen naarsolliciteren@dethon.nl, o.v.v. vacaturenummer 16. Gemotiveerd... mensgerichte ondersteuning Interesse? www.werkenbijgors.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 16