COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 19 Gerard Esser J» DANKBETUIGING Leo Koeman Cor Riemens L^v^OVERIGE berichten scheid nemen j >en we samen.J Jenny Vermast - de Smet Maria Petronella Isabella Menu-Hiel Monuta Isabelle Braem Celine Witte George Hulshout "Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is Dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve vader, opa en overopa weduwnaar van E.G. Schneider 14 april 1920 - 11 september 2019 Kloetinge: Marianne en Wim van de Linde - Esser Vlijmen: Rob en Henny Esser - Hoogduijn Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken dokter Gevaert, assistentes en de medewerkers van SVRZ, voor de liefdevolle verzorging en goede begeleiding. Correspondentieadres: Tervatenseweg 5,4481 PA Kloetinge De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op dinsdag 17 september om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Jan Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van ons ma betuigen wij onze oprechte dank. Haar kinderen Kloosterzande, september 2019. Een kaart, een bloem, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Marian Hulshout-van Meelen, Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, 14 september 2019 pzc.nl/familieberichten zaterdag 14 september 2019 ZV Onze oprechte dank voor het hartverwarmend medeleven welke wij ontvingen na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Met een lach denken we aan hem terug en gaan onze weg zoals hij het had gewild, met opgeheven hoofd, vol moed en optimisme Antoinet en Jens Hoogstad-Koeman Ellen en Ferdi Heijens-Koeman Charlotte en Joey, Pien Stan Floris Mees Pieter Je was ruim zestig jaar mijn maatje, je blijft mijn alles. Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij hebben mogen ontvangen na het onverwachte heengaan van mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa, opa en overgrootvader De vele kaarten, uw telefoontje en uw arm om onze schouder zijn voor ons een grote steun. Onze dank hiervoor. Sanny Riemens - de Bliek De kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Cadzand, september 2019 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Wij bedanken u uit de grond van ons hart voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en brieven. Ineke de Theije, kinderen en kleinkinderen Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Het is voor ons een grote steun en troost geweest in deze moeilijke tijd. Ron Eddy en Maddy Annet en Stefan Jolien en Jesse Monuta Isabelle Braem T 06-5381 1446 E ibraem@monuta.nl I www.monutaisabellebraem.nl IN LIEFDE LOSGELATEN... Na het onverwachte afscheid van onze dochter en zus hebben velen met ons meegeleefd. leder woord, kaartje of gebaar heeft ons goed gedaan en wij willen iedereen hiervoor bedanken. Familie Witte Terneuzen, september 2019 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 144