FAMILIEBERICHTEN 17 OVERLEDEN Joke de Pagter - Roelse Joke Joke de Pagter-Roelse Joke de Pagter Anneke Batelaan Gelein Bareman DANKBETUIGING vrijdag 13 september 2019 Mooi is het zonlicht Verdrietig, maar vol bewondering laten wij u weten dat is overleden mijn lieve vrouw, moeder, ons mam, oma Koekoek, dochter, (schoon)zus en tante Johanna Maria de Pagter-Roelse Joke *23-9-1956 Westkapelle f 11-9-2019 Anton de Pagter Anne en Arjan van Sighem-de Pagter Hanna Nora Lou en Jo Roelse-Minderhoud Ko en Lenie Roelse-de Kam Wilko en Samantha, Elin Leon en Floor, Evi Molenweg 19, 4361 BV Westkapelle Altijd bood ze de ander de helpende hand. In lijn met hoe ze heeft geleefd, heeft ze haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Dinsdag 17 september is er vanaf 15.30 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn 'Bij de koster', Markt 65 te Westkapelle. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle zorgverleners voor de betrokken en liefdevolle begeleiding tijdens haar ziekte de afgelopen tweeënhalf jaar. Verslagen en verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve meelevende schoonzus en tante Piet en Mattie Dini en Wim Corrie en Thijs Ineke en Kees Lian en Adrie Han en Addy Jan-Leo en Mariska Rienco en Marit neven en nichten Westkapelle, 11 september 2019 Wij zijn bedroefd door het overlijden van ons nichtje Jo de Pagter - Roelse Respect hebben wij voor de manier waarop ze met haar ziekte is omgegaan. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Ko en Janny Minderhoud Jos en Ella Heieen en Johnny Hans en Jacodine We zijn heel verdrietig omdat we afscheid moesten nemen van onze lieve, positieve vriendin Ze was voor ons een bijzondere persoonlijkheid, altijd belangstellend, medelevend en vol goede moed. Na al die jaren van vriendschap, plezier en gezelligheid zullen we haar erg missen. We wensen Anton, Anne, Arjan, kleinkinderen, haar moeder en verdere familie heel veel sterkte toe. Janis, Elly en Evelisa Westkapelle Zoveel moed getoond zo intens gestreden niet eens voor zichzelf maar door liefde gedreven Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve, altijd belangstellende en betrokken vriendin. Jo de Pagter Ze was positief tot het laatst. Joke en Theo Lies en Jan Magda en Jan Debora en Maarten We wensen Toon, Anne, Arjan, de kleinkinderen en de naaste familie veel sterkte toe. Verslagen zijn wij door het toch nog plotseling overlijden van onze lieve spontane nicht Wij wensen Anton, Anne, Arjen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Huib Jos en Jo Ko Mientje Kees en Leun Neven en nichten 11-9-2019 Na vele jaren van vriendschap zijn wij bedroefd vanwege het overlijden van onze lieve buurvrouw Haar sociale medeleven, sterke persoonlijkheid en opgewektheid zullen we niet vergeten. De buren: Jo de Pagter Lucy Oheim Nel Toutenhoofd - van Rooijen Toos van Dalen Leus en Riek de Witte Bo en Mientje Gabriëlse Janis en Elly Slabber Wim en Marjan Flipse Jan en Rina Lievense Klaas en Marja Verhage Johan en Tanja Cijsouw Debora Flipse Bobby en Petra de Witte Elly de Visser Piet Wisse en Lung Monica Gabriëlse en festin Alan Verstraate, Bualoy en kinderen Boudewijn Hoogerwerf, Ply en kinderen Marten en Maartje Hoogesteger Carolien, Rob en kinderen Robbie Dekker en Tessa de Buck Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Westkapelle Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop mijn vrouw en onze moeder haar strijd heeft gestreden, delen wij u verdrietig mede dat is overleden Echtgenote van Henk van der Veen 12-03-1948 f 07-09-2019 Henk van der Veen Alex en Betsie Elroy en Milou Natasja en Frank Alicia en Robin Chantalle "Veel fijne herinneringen verzachten ons verdriet, voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart." Wij danken allen die haar in haar laatste levensfase zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres J.P. van den Brandestraat 27 4336 BC Middelburg Het afscheid heeft op donderdag 12 september in Middelburg in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Gelein heeft jarenlang bij Elopak gewerkt en was werkzaam als Heftruckchauffeur binnen onze afdeling Productie. Wij herinneren hem als een heel fijne en betrokken collega, een echte Elopakman. Zolang zijn gezondheid het toeliet, was hij altijd aanwezig op het jaarlijkse uitstapje met onze gepensioneerde collega's. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Elopak b.v. Terneuzen Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen, en belangstelling na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Totté - van Immerseel Kinderen en kleinkinderen Graauw, September 2019 COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56