16 FAMILIEBERICHTEN Anneke Batelaan Janna Jacoba de Koster - Huizen Martien Hart Gelein Bareman vrijdag 13 september 2019 OVERLEDEN Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop mijn vrouw en onze moeder haar strijd heeft gestreden, delen wij u verdrietig mede dat is overleden Echtgenote van Henk van der Veen 12-03-1948 f 07-09-2019 Henk van der Veen Alex en Betsie Elroy en Mïlou Natasja en Frank Alicia en Robin Chantalle "Veel fijne herinneringen verzachten ons verdriet, voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart." Wij danken allen die haar in haar laatste levensfase zo goed en liefdevol hebben verzorgd. Correspondentieadres J.P. van den Brandestraat 27 4336 BC Middelburg Het afscheid heeft op donderdag 12 september in Middelburg in besloten kring plaatsgevonden. Het is goed zo Verdrietig geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht is overleden, in de leeftijd van 87 jaar, onze lieve zorgzame ma en oma - Jo- weduwe van Chareles de Koster 15 juli 1932 - f 12 september 2019 Jozé en Sjaco Alex Charl en Ellen Irene en Stan Tessa en Nina Wilco Anika Correspondentieadres: Merietestraat 24,4453 AM 's-Heerenhoek De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden dinsdag 17 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Aansluitend is er in De Stenge, Stengeplein 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Voor aanvang van de dienst is er van 09.45 tot 10.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn bedroefd om het overlijden van onze altijd meelevende nicht Pieternella Gabriëlse-de Pagter Westkapelle, 10 september 2019 Namens de familie: Joke en Jan Kaland De strijd is gestreden. Omgeven doorliefde, vol van moed. Ongelooflijk sterk en taai. 't Is op, zo is het goed... Zij heeft gevochten tot de laatste snik, omdat zij nog veel langer op "de Thibaut" had willen blijven. Uiteindelijk heeft zij de ongelijke strijd op moeten geven. Daarom moeten wij nu toch afscheid nemen van Elsje de Morrée - den Hortog *01-06-1932 f 09-09-2019 Johannes de Morrée Dicky Heieen en Frank Kees Grote dank aan alle lieve mensen van SVRZ Thibautstraat te Middelburg voorde toegewijde zorg, het geduld, de aandacht, de warmte en vooral de liefde die jullie Elsje hebben gegeven. Correspondentieadres: Veerseweg 149 4332 BE Middelburg De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 16 september 2019 om 13:00 uur in het crematorium. Westelijke Oude HavendijkS, 4337 PB Middelburg. Wij vinden hef fijn als u hierbij kunt zijn. Na afloop is er een samenzijn mef hapje en drankje in de koffiekamer van het crematorium. Elsje hield van roze. Een roze accent in de kleding zou zij zeker waarderen. Evenals een donatie aan Alzheimer Nederland. U vindt hiervoor een box bij het condoleanceregister. Eventuele bloemen bij voorkeur uit de natuur waar zij zo van hield of uit eigen tuin. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Gelein heeft jarenlang bij Elopak gewerkt en was werkzaam als Heftruckchauffeur binnen onze afc Wi co Zo eling Productie. herinneren hem als een heel fijne en betrokken lega, een echte Elopakman. ang zijn gezondheid het toeliet, was hij altijd aanwezig op het jaarlijkse uitstapje met onze gepensioneerde collega's. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Elopak b.v. Terneuzen Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Sinds 2002 weduwnaar van Pieternella Hart - Speelman 8 april 1917 102jaar 111 september 2019 Jan en Willy Wilma en Jacob Marlou Carlijn Corry en Wibo in liefdevolle herinnering Koos en Han in liefdevolle herinnering Carolien en Hans Jolanda en Rien Whitney en Remco Mitchell Onze welgemeende dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo zorgcentra "De Duinen van Haamstede" en "Cornelia" voor de goede en liefdevolle zorg die jullie hebben gegeven. Zierikzee, Allévo zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres: Appelmeet 69 4328 CK Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 18 september om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. We zijn verdrietig om het overlijden van Nathalie van Terheijden-Wijgergangs Blij met de herinneringen, maar wat zullen we haar missen. Sandra en Thom de Graaff Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van Geertje Goor - Wieringa Geertje heeft de laatste levensjaren van onze vader met hem samen geleefd, waar we ontzettend dankbaar voor zijn. Leon, Anke en kinderen Jeannet en Danny Petra en Matthew PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44