X Jf V 14 Gors "N "N Martje Laffeber OVERLEDEN Denk eens aan de boer, die geduldig blijft wachten op de kostbare opbrengst van zijn land, tot de regens van najaar en voorjaar zijn gevallen. Jakobus 5: jb Thuis is rustig in zijn slaap overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Leendert Dieleman echtgenoot van Suzanna de Putter Hoek, 26-12-1930 t Hoek, 10-9-2019 Suzan Dieleman-de Putter Ben Dieleman en Andrea Niesen Bas en Marjolein - Binck, Storm, Zomer Jiska en René - Kgo Leon Pascale Herman en Jeanine Dieleman-Quaak Kevin en Jessica Jennifer en Sjoerd Gertina en Henrico Bassie-Dieleman Rosanne en Chamith Saskia - in herinnering - Loïse en Lauren Jasmijn Luka Dr. Leenhoutsstraat 44 4542 AC Hoek De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 13 september om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Lange- straat 6 te Hoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Donderdag 12 september is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Bedroefd nemen wij afscheid van onze geliefde broer, zwager en oom Leendert Dieleman Hoek: Jo de Kraker-Dieleman Ko de Kraker f Terneuzen: Jaantje Jansen-Dieleman Daan Jansen Heelsum: Jan Dieleman Adry Dieleman-Crum Dini Dieleman-Zoeter t Breskens: Martien Dieleman Jannie Dieleman-van der Pijl Neven en nichten Rita Willems Elizabeth Laurina Dewitte- Minderhoud Bep Vol ongeloof en diep geschokt door het plotselinge overlijden van Job De Zeelandclub, Frank, Esther, Liesl, Peer Jeannette, John, Milan, Raul Annemarie, Gerrit, Louise, Anthony Loes, Willem, Mart, Loek Wij nemen afscheid van onze broer, schoonbroer en oom Rafaël van Eerdenburgh -Raf Graauw, 4-11-1948 f Kloetinge, 5-9-2019 familie van Eerdenburgh Dorpsstraat 64 4569 AK Graauw De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Herinner mij zoals ik was, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig om haar heengaan, maar vol trots en respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Jannetje Catharina van der Have-Baert - Janny - echtgenote van Anthonij Marinus van der Have Terneuzen, 13-1-1932 t Terneuzen, 10-9-2019 TerneuzenAnton van der Have PhilippineKees en Janny van der Have-Mol Tonny en Karin - Jayden, Noa RidderkerkVincent en Irene van der Have-Wezepoel Jolanda en Joukko - Robin, Sanne Alex en Dora - Thijs, Linde Oostelijk Bolwerk 320 4531 GV Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 17 september om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Graag willen we iedereen bedanken die haar geholpen en verzorgd heeft, in het bijzonder dr. Razavy, de thuiszorg van ZorgSaam, de buren en de lieve mensen van het Hospice, waar Janny haar laatste dagen doorbracht. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. donderdag 12 september 2019 ZV Wij zijn erg geraakt door het overlijden van We gaan haar warme bijdrage en sociale betrokkenheid op ons centrum missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Namens cliënten en medewerkers van het Activiteitencentrum Zeeuws-Vlaanderen Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame ma, oma en oma Bep weduwe van René Jozeph Dewitte in de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen: Liliane en Peter Kim en Eric, Noor Vlissingen: Nicole en Rob Kevin Kenny Vlissingen, 5 september 2019 Overeenkomstig haar wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: L. Vader-Dewitte Noorderbaan 49 4386 CD Vlissingen Alleen schriftelijke condoleances. Afscheid is moeilijk als 't fijn is geweest, maar wij blijven altijd bij je, je leeft in onze geest mijn zus en onze tante Mattie (in liefdevolle herinnering) Jo Patty en Eddie mensgerichte ondersteuning Haar laatste woorden waren: 'Het is goed zo' Moe maar voldaan heeft zij ons losgelaten. Thuis is in haar slaap overleden weduwe van Theo Jonkheijm Zij is 85 jaar geworden. Wim - in herinnering - Zevenbergen Marianne en Ron Mischa-Marah en Robert-Jan Santa-Yanah en Rowan Ronson en Maaike HeikantJolanda en Anton Tom en Soraya - Jaylinn Nick en Denise Haar levenspartner HulstTheo van Immerseel Fred en Quirina - kinderen ingrid en Gaston - kinderen Carlo en Esther 10 september 2019 Moervaartstraat 5 4561 BR Hulst Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op zaterdag 14 september om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na afloop kunt u de familie condoleren. Vrijdag 13 september is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om een laatste groet te brengen aan Martje in het uitvaartcentrum. Een donatie aan het KWF, verdiende voor haar de voorkeur boven het geven van bloemen. Dit kan in de daarvoor bestemde collectebus in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar Dr. A. de Visser en 'De Thuiszorg'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 63