FAMILIEBERICHTEN 13 Jannetje Focke-Schrier Karl Woltr Jannie Leo Cannoo Janna CorneCia Wisse-FiCius Janny Ko Burger -Ko- Jacobus Kornelis Giliam Burger Ko Burger OVERLEDEN Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Sjaak Focke Waarde, 3 juni 1933 t Sluis, 8 september 2019 Sluis: Désirée Focke en Peter-Paul Puijenbroek Sluis: Alex en Addy Focke-Beun Sander Michiel Correspondentieadres: Hoogstraat 58J 4524 AD Sluis Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hébben. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 14 september om 14.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Janna Verstraten-Vergouwe -Zus - Ons bereikte het trieste bericht dat de man van onze collega Mireille is overleden. Wij wensen Mireille en Roan heel veel sterkte toe. Collega's Alleghany Warehouse Europe B.V. Hugo, Mirjam, Martin, Sebastiaan, Jan, Janot, Koos, Jasper, Joost, Marcel, Arnold, Peter, Sander, Edwin, Marco, Jan Het overlijden van Wilbert de Hond echtgenoot van onze collega Erna heeft ons diep geraakt. Wij wensen Erna, Stan, Aniek en familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Collega's en directie Veldsink Driekleur Middelburg VELDSINK 2Etjw Laatste hoofdstuk is geschreven Bedroefd nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom Giel-Jan en Gerrie Burger - Den Dekker Marinda Arlette en Jacob de Roo - Burger Yara Marian en Ad Schouten - Burger Annemiek Richard Evelien en Martijn IN MEMORIAM Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze altijd belangstellende en liefhebbende vader, schoonvader en opa In de leeftijd van 68 jaar. Guillaumine Everdine en Neal Robine Onze dank gaat uit naar verpleegkundigen en vrijwilligers van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis en Hospice Het Clarahofje te Goes voor de goede en liefdevolle zorg. Goes, 8 september 2019 Correspondentieadres: H. R. Holstlaan 55,4481 DG Kloetinge Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 12 september tussen 15.00 en 16.00 uur in de lounge van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. Ko was een natuurmens. Wilt u voor hem één bloem meenemen? Maria Vermaire-Strobbe Game, Set en Match Voor onze tennis-vriend We zullen je missen! Je competitiemaatjes van TC 't Swaecke, Wemeldinge dinsdag 10 september 2019 ZV Wandel als kind van het licht (Efeziërs 5:8) Na een paar moeilijke laatste maanden is in volle berusting en grote tevredenheid over een goed en lang leven ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, oma en (bet)over-oma sinds 11-6-1996 weduwe van Jannis Verstraten Hoek, 30-9-1925 f Axel, 8-9-2019 Jo en Bora Verstraten-Verstraten Johnny en Miranda - Quincy Peter Jeanine en Milan - Leco, Jort Jannie en Rinus Klaassen-Verstraten Karin en Bram - Noël, Nadine Mirjam - Daniëlle en Mesut, Mert, Sevgi Magda en Theo Cleijman-Verstraten Yolanda en Nico - Kelly, Nick Stefan en Ingrid - Jordy, Jolien Correspondentieadres: Oosterstraat 10 4571 GP Axel Donderdag 12 september is er vanaf 13.30 uur gelegen heid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Extramurale zorg van 't Kasteeltje en van afd. Sassing van De Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. DRIEKLEUR Amsterdam, t Breskens, 26 april 1936 4 september 2019 Echtgenoot van Marian Flotman Marian Woltr-Flotman Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Burg. van Zuijenstraat 76,4511GM Breskens Geheel naar wens van Karl hebben wij in besloten kring afscheid genomen van hem. Na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma sinds 2000 weduwe van Jan Wisse Wissenkerke, Oost-Souburg, 29-12-1928 03-09-2019 Nel en Jan Attie en Josée Jokef Henk en Annemieke Annelies en Peter Margo en Johan kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Berkenstraat 60 4388 LM Oost-Souburg Overeenkomstig haar wens heeft het afscheid in familiekring plaatsgevonden. Bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van de Zoute Viever voor de goede en liefdevolle verzorging. In liefdevolle herinnering 10-9-2009 10-9-2019 Jij blijftonzichtbaar bij mij Wilmar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56