Jannie Schouwenaar-Traas FAMILIEBERICHTEN 13 Jannetje Focke-Schrier Adri Schouwenaar Janna CorneCia M/isse-TiCins Janny Tanny Goedegebure Jannie Liefste moeder, dapper mens je hebt je strijd gestreden. Niemand weet wat je hebt geleden. Al je pijnen zijn voorbij. Rust maar moeder. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Jessica en Jan-Kees AnneMichelle, Fleur Renate en Chris Elvira en Marco Jeffrey, Jari 8 september 2019 Bierweg 12,4424 EM Wemeldinge. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 13 september om 10.30 uur in de aula van De Wemel, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na het afscheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in De Wemel. Jannie Schouwenaar 'Wanneer je verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart en zie datje huilt om watje vreugde schonk.' Verdrietig maar vol met mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van 12-02-1943 t 07-09-2019 Petra en Ewald Rosa Kim Andrea Ella De afscheidsbijeenkomst voor Tanny zal worden gehouden op donderdag 12 september om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid om samen te zijn in de koffiekamer. In het crematorium zullen kaarten klaar liggen waar u een persoonlijke boodschap of een mooie herinnering aan Tanny op kunt schrijven. We bundelen alle kaarten in een boek ter nagedachtenis aan Tanny. Geen bloemen. Bij het crematorium is er gelegenheid om een donatie te doen aan KWF Kankerbestrijding. Correspondentieadres: Segeersingel 82,4337 LH Middelburg Janna Verstraten-Vergouwe -Zus - Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Sjaak Focke Waarde, 3 juni 1933 t Sluis, 8 september 2019 Sluis: Désirée Focke en Peter-Paul Puijenbroek Sluis: Alex en Addy Focke-Beun Sander Michiel Correspondentieadres: Hoogstraat 58J 4524 AD Sluis Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 14 september om 14.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. - Familieberichten - Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. dinsdag 10 september 2019 PM Na een dappere, maar oneerlijke, strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wemeldinge: Wim, Dineke Barbara, Johnny William, Presilla Marjoke (in liefdevolle herinnering) Ad, Sjaan Deborah, John Angela, Ronald Neefjes, Nichtjes Na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma sinds 2000 weduwe van Jan Wisse Wissenkerke, Oost-Souburg, 29-12-1928 03-09-2019 Nel en Jan Attie en Josée Joke t Henk en Annemieke Annelies en Peter Margo en Johan kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Berkenstraat 60 4388 LM Oost-Souburg Overeenkomstig haar wens heeft het afscheid in familiekring plaatsgevonden. Bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van de Zoute Viever voor de goede en liefdevolle verzorging. - Kahlil Gibran - Wandel als kind van het licht (Efeziërs 5:8) Na een paar moeilijke laatste maanden is in volle berusting en grote tevredenheid over een goed en lang leven ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, oma en (bet)over-oma sinds 11-6-1996 weduwe van Jannis Verstraten Hoek, 30-9-1925 f Axel, 8-9-2019 Jo en Bora Verstraten-Verstraten Johnny en Miranda - Quincy Peter Jeanine en Milan - Leco, Jort Jannie en Rinus Klaassen-Verstraten Karin en Bram - Noël, Nadine Mirjam - Danielle en Mesut, Mert, Sevgi Magda en Theo Cleijman-Verstraten Yolanda en Nico - Kelly, Nick Stefan en Ingrid - Jordy, Jolien Correspondentieadres: Oosterstraat 10 4571 GP Axel Donderdag 12 september is er vanaf 13.30 uur gelegen heid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Extramurale zorg van 't Kasteeltje en van afd. Sassing van De Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. DE PERSGROEP. ^familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45