12 FAMILIEBERICHTEN Wilbert de Hond Wilbert de Hond Wilbert de Hond Wilbert Karl Woltr OVERLEDEN -Ko- Jacobus Kornelis Giliam Burger Ko Burger Ko Burger Leo Cannoo Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze altijd belangstellende en liefhebbende vader, schoonvader en opa In de leeftijd van 68 jaar. Guillaumine Everdine en Neal Robine Onze dank gaat uit naar verpleegkundigen en vrijwilligers van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis en Hospice Het Clarahojje te Goes voor de goede en liefdevolle zorg. Goes, 8 september 2019 Correspondentieadres: H. R. Holstlaan 55,4481 DG Kloetinge Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 12 september tussen 15.00 en 16.00 uur in de lounge van crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. Ko was een natuurmens. Wilt u voor hem één bloem meenemen? Bedroefd nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom Giel-Jan en Gerrie Burger - Den Dekker Marinda Arlette en Jacob de Roo - Burger Yara Marian en Ad Schouten - Burger Annemiek Richard Evelien en Martijn Game, Set en Match Voor onze tennis-vriend We zullen je missen! Je competitiemaatjes van TC 't Swaecke, Wemeldinge Ons bereikte het trieste bericht dat de man van onze collega Mireille is overleden. Wij wensen Mireille en Roan heel veel sterkte toe. Collega's Alleghany Warehouse Europe B. V. Hugo, Mirjam, Martin, Sebastiaan, Jan, Janot, Koos, Jasper, Joost, Marcel, Arnold, Peter, Sander, Edwin, Marco, Jan Wilbert de Hond .Z,yVu laatste hoofdstuk. Ls geschreven, dinsdag 10 september 2019 PM Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. Wij geven u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en schoonvader 1 maart 1970 - f9 september 2019 Erna Stan en Bo Aniek en Sven Oostketelaarweg 2,4456 RP Lewedorp Wilbert is thuis, er is geen gelegenheid tot bezoek. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 12 september om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Na de afscheidsdienst zullen we Wilbert begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er bij de kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Zwijgzaam, stil en zonder klagen wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Tom en Toos de Hond-Remijn Elian en Bob Marcusse-de Hond Robert, Kristel, Jasper Heinkenszand, 9 september 2019 Achter elke traan van verdriet, schuilt de glimlach van herinneringen Met veel verdriet in ons hart nemen wij afscheid van mijn lieve schoonzoon en onze altijd belangstellende zwager en oom We wensen Ema, Stan en Bo, Aniek en Sven veel sterkte toe met dit grote verlies. Salomon van Belzen (in dierbare herinnering) Cathalina van Belzen-de Nooijer Annemarie en Pieter Danny en Rachella Michel en Britt Een slecht bericht, behandeling, hoop, tegenslag, volhouden, ziek, zieker, tot het niet meer ging. Onze neef heeft gehoopt, geleden en geknokt. Het was fijn om jou te kennen Wil. Erna, Stan Bo, Aniek Sven en de verdere familie wensen wij sterkte. Kees en Jaan Dingenis en Thea en kinderen Anja en Marcel en kinderen Joop en Bibian Werner en Jolien Roland en Talitha en kinderen Het overlijden van echtgenoot van onze collega Erna heeft ons diep geraakt. Wij wensen Erna, Stan, Aniek en familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Collega's en directie Veldsink Driekleur Middelburg VELDSINK DRIEKLEUR Amsterdam, 26 april 1936 t Breskens, 4 september 2019 Echtgenoot van Marian Flotman Marian Woltr-Flotman Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Burg. van Zuijenstraat 76,4511GM Breskens Geheel naar wens van Karl hebben wij in besloten kring afscheid genomen van hem.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44