Wimpers VOORWOORD INHOUD Ooit wachtte ik in Bangkok op een terug vlucht naar Nederland toen de hele KLM-crew passeerde. Dat is nogal een stoet mensen op zo'n lange vlucht. Wat me opviel, was dat de stewardessen zonder uitzondering prachtig lange wapperende wimpers hadden. Inmiddels is er nauwelijks nog een jonge supermarktcassière te vinden die ze niet heeft, maar vijfjaar geleden keek ik mijn ogen uit. ,,Die laten we hier in Thailand zetten'', zei de stewardess die me in het vliegtuig een glaasje water bracht. Zetten? ,,Ja, ze worden per stuk op je wimperrand gezet'', zei ze, ,,daarom ziet het er zo natuurlijk uit.'' 'Natuurlijk' was niet het eerste woord dat bij me opkwam, maar mooi vond ik het wel. ,,Je kunt in Thailand alles laten doen'', zei de ste wardess. Ik keek haar niet-begrijpend aan. ,,Op cosmetisch gebied. Billen, borsten, gezicht. En dan blijf je lekker met een cocktail in je hand in zo'n tropisch resort zitten tot je weer toonbaar bent.'' Het had geklonken als een goedbedoeld advies. Ze glimlachte samenzweerderig. Onwillekeurig voelde ik aan mijn gezicht. Beitske Visser doet op het circuit niet voor mannen onder Een Belgische arts hielp Manon van haar lovehandles af Na 34 jaar is er het vervolg op The Handmaid's Tale Ooit had ik een schoonzus die haar ogen liet laseren in Turkije. Ook iets met twee vliegen in één klap; na de ingreep zag je een paar dagen niet zo goed, en waar kon je dan beter zijn dan in een hotel waar je werd vertroeteld, niet hoefde koken en in de zon kon zitten? Het leek mij, brilmijder en lenzendrager, ontzettend aantrekkelijk, maar ik durfde niet. Jette Pelleman interviewde mensen die een cosmetische operatie in het buitenland hebben laten doen. En ze vroeg Nederlandse artsen hoe zij daarover denken. Opvallend: de mensen die een ingreep hebben laten doen, zijn aansteke lijk blij; de deskundigen hier te lande raden het om logische redenen bijna altijd af. Dat vond ik persoonlijk al spannend genoeg. Maar dat neemt niet weg dat ik kan genieten van echte durfals. 04 Goeie zaak 06 Geld geluk 07 Egbert Jan 08 Beitske Visser 15 Fijn spul 16 Liposuctie in Turkije 21 BV De Liefde 22 Opblaaskunst 27 Monica 28 Noten kraken 30 Lezen 36 Eten 38 Reizen 43 Joost mag 't weten 44 Puzzelen Colofon Chef Anniek van den Brand Artdirection Henk Marseille Redactie Theo den Boer, Merel Dado, Charlotte van Genderen, Sanne van der Kolk, Cathérine van der Linden, Ruud Roodhorst, Mark Roos Vormgeving Sasja Kooistra, Ieke Kootstra, Jolanda Vogelaar Beeldredactie Marcel Wagenaar Medewerkers Karin Anema, Edith Andriesse, Monica Beek, Samuel Bom, Shody Careman, Daniël Cohen, Suzanne Eijgenraam, Ronald Giphart, Gijs Groenteman, Joost Hoving, Pieter Hulst, Rianne van der Molen, Johan Nebbeling, Thomas Olde Heuvelt, Jette Pellemans, Jolanda van der Ploeg, Joost Prinsen, Annemart van Rhee, Egbert Jan Riethof, Peter Sierksma, Studio Ski, Pam van der Veen, Vijselaar Sixma, Manon van der Zwaal Reageren? magazine@persgroep.nl BFacebook @admagazine De foto op de voorkant is van Airworks Onlangs heb ik voor het eerst van mijn leven mijn nagels laten lakken. Gewoon in Nederland. Anniek van den Brand ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 91