J? 1:0 FAMILIEBERICHTEN 17 V Gerty Weil-de Kruijf o Hendrik Jan van der Weele i Leo Cornelis Pieter Cannoo Leo Cannoo Leo Cannoo Leo Leo David Marinus de Coninck (z&ucLa< s4nna< cïflatia/ van/de/ cWlel/ cd^>aes/ f- t 'til N zaterdag 7 september 2019 PM Op weg naar het beloofde land... In de leeftijd van 93 jaar is overleden mijn man, onze broer, zwager en oom Goes, 5 juni 1926 t Middelburg, 4 september 2019 A. de Coninck-Minderhoud Uit aller naam Correspondentieadres: A. Minderhoud Biggekerksestraat 7 4371 EW Koudekerke Dindsdag 10 september om 13.00 uur vindt de afscheidsdienst plaats in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Ds. Scholte-De Jong zal in deze dienst voorgaan. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging van Zorgstroom afdeling Stromenwijk, huisartsenpraktijk Lankhorst, familie, vrienden en buren. Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is helaas plotseling overleden 28 september 1949 6 september 2019 Joshua Macey Vincent Samantha Zussen, neven en nichten Correspondentieadres: Palsterstraat 23,4354 AL Vrouwenpolder De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 11 september om 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Alles van waarde is weerloos Luce bert Van onze liefde 21 oktober 1953 f 5 september 2019 hebben wij vandaag afscheid moeten nemen. Zij betekende en betekent al het mooie en goede voor ons. Zij zal de rest van ons leven heel dicht bij ons zijn. Wij hebben ervaren hoe zij voor velen een steun en een bron van hartelijkheid en warmte was. Jan Renee Torenweg 31 4328 KA Burgh-Haamstede De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden dinsdag 10 september om 12.00 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Vanaf de A58 bereikbaar via afrit 35 a. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de lounge van het crematorium. Op vrijdag 30 augustus is overleden In de leeftijd van 91 jaar Namens de familie: W.J.M. Simpelaar-Santegoets. Correspondentieadres: Koningin Emmastraat 10,4332 VP, Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen het verzorgend personeel van Hof Mondriaan hartelijk dank zeggen voor de liefdevolle verzorging. Ook een woord van dank aan Joke voor de jarenlange, wekelijkse bezoekjes. Hoogezand-Sappemeer, 13 maart 1966 Mireille Roan lm Ik heb gelachen en ik heb gedronken. Ik heb mijn leven geleefd als het allerlaatste uur. Met mensen om mij heen die ik lief had en mijn leven verrijkte. Het doet mij pijn om Mireille en Roan achter te moeten laten, maar 't komt goed Leo Dit derde gevecht kon je niet winnen. Met pijn in ons hart en heel veel verdriet moeten we je veel te vroeg laten gaan mijn allerliefste man, maatje en mijn allerliefste vader t Oost-Souburg, 5 september 2019 Doornluststraat 1 4388 AM Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 13 september om 13.00 uur in Het Arsenaaltheater, Arsenaalplein 1 te Vlissingen. Na afloop van de afscheidsbijeenkomst bent u welkom bij korfbalvereniging Fortis, Koopmansvoetpad 77 te Oost-Souburg voor een informeel samenzijn. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zouden het fijn vinden als u een losse bloem meeneemt voor Leo. Er zal een collectebus staan voor Support Casper, baanbrekend onderzoek naar alvleesklierkanker, namens Leo vragen wij om een donatie voor dit doel. In je hart leven mensen Die je lief hebt en daar thuis zijn Ze blijven daar wonen Ook als ze er niet meer zijn Dankbaar dat wij onze wegen samen hebben mogen bewandelen. Verdrietig omdat zij zich nu gaan scheiden. Jij bent alvast aan een nieuwe reis begonnen maar zal altijd in onze harten zijn. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze jongste broer, zwager en lieve oom Rene Cannoo Angelique Albers Eline Cannoo Claire Cannoo Evelien Cannoo Robbert-Jan Cannoo Jolanda Hartman Deliana Cannoo De uren na de klap dreunde zo na Dat niets nog, te bevatten en begrijpen was, het was zo hard Dat alles wat we dachten, ons alleen maar leegte bracht Zo moe en zo verslagen waren wij Nu de stilte bij ons was in plaats van jij. Zo stil, Bl0f Heel verdrietig maar met warme herinneringen nemen wij, veel te vroeg, afscheid van onze schoonzoon, zwager en oom Koen Antoinette Dominique Annelies Ole Michelle Sem Justin Joany "Ik verzamel geen geld, ik verzamel mooie momenten." Herman Brood Bedankt lieve dat wij veel van die mooie momenten met jou, Roan en Mireille mochten delen. We zullen je zo missen. Marleen, Bart Thijs Jacco, Liselore, Giorgi Lasha Dag lieve Je hebt gevochten voor wat je waard was maar het heeft niet zo mogen zijn. We zullen je vriendschap en vrolijkheid missen, maar de mooie herinneringen blijven. We wensen Mireille, Roan en familie veel sterkte. Jan Judith Marcel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45