Jan Cornelis op 't Hof 16 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Gerrit Frangois Bertijn Gerrit Frangois Bertijn John Marijs Joke Butler-van der Hoven Joke Butler-van der Hoven Wilhelmina Johanna Janse - van der Zwaan $acob Valkiel raap Ik neem afscheid van diegene die van mij hebben gehouden sinds 1997 weduwe van Bram Janse Rotterdam, Middelburg, 19 maart 1933 30 augustus 2019 Gustaaf Janse (in herinnering) Eric Janse Correspondentieadres: Veerseweg 87 4332 BC Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Je maakte deel uit van het geheel, uniek en vol herkenbaarheid, de schakel is verbroken, de lege plaats is een feit, verdriet vermengd met dankbaarheid, wantje hoorde er zo bij. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat onze lieve broer, zwager en oom in zijn slaap is overleden 's-Heer Arendskerke, 24 juli 1935 t Heinkenszand, 4 september 2019 Jannie en Chris van der Heijden-op 't Hof Koos op 't Hof Jeroen en Willeke, Jelmer Edwin en Janneke, Rik, Bo, Yff Vincent en Elles, Roy Kees en Leny op 't Hof-Nieuwenhuyze Mariët en Jacco Kenny en Marijke, Naomi, Yoeri Correspondentieadres Laan van Barbestein 8,4451 AH Heinkenszand Jan is thuis in zijn vertrouwde omgeving. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 10 september om 09.30 uur in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Na de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de lounge van het crematorium waar u de familie persoonlijk kunt condoleren. Je handen hebben altijd voor ons gewerkt. Je stond altijd voor iedereen klaar. Je humor vergeten we nooit. Wat zullen we je missen. Voor altijd in ons hart. Het valt ons zwaar u mee te moeten delen, dat na een niet te winnen strijd van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader, trotse opa en overgrootvader 3 juni 1935 Vlissingen 5 september 2019 Jannie Valkier - Teeuwen Johan Talitha en Gregory Carmen Cyra en Daan Ingrid en Remy Justin en Lola Charmayne en Virgill Quintano correspondentieadres: Schutterijstraat 185 4381 GP Vlissingen Naar de wens van Jaap zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 7 september 2019 PM In liefde losgelaten 25 januari 1947 5 september 2019 Marijke Bertijn-Jongepier Frank en Yolanda Marcel en Astrid Sanne en Tom, Jax, V Jari Melissa Angelo Christian en Susan Jesper Karsten Goeman Borgesiusstraat 79 4384JN Vlissingen Er is gelegenheid persoonlijk afscheid van Gerrit te nemen op woensdag 11 september van 12.45 tot 13.15 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Wij vieren zijn leven aansluitend om 13.30 uur, hierna doen wij hem uitgeleide voor vertrek naar het crematorium, waar de crematie in stilte plaats zal vinden. Na het vertrek ontmoeten wij elkaar voor een informeel samenzijn. Een speciaal woord van dank aan het team van Ter Reede, woning 26, voor de liefdevolle zorg. Na een lange lijdensweg met steeds minder contact is rustig ingeslapen onze zeer geliefde, handige, betrokken, joviale broer, zwager en oom echtgenoot van Marijke Bertijn-Jongepier Rees en Kees Oosterom-Bertijn (in herinnering) Tineke en Jan Jongepier-Bertijn neven en nichten Op 26 augustus 2019 is veel te vroeg overleden Lid van verdienste van FC Dauwendaele John is een groot aantal jaren verbonden geweest aan FC Dauwendaele. Hij floot wedstrijden als verenigingsscheidsrechter, zowel in de zaal als op het veld. Hij heeft dat jaren gedaan tot volle tevredenheid. Daarnaast was hij jarenlang trainer van jeugdteams en van het laagste seniorenteam. Ook heeft hij veel klusjes opgeknapt in al die jaren en heeft hij bar- en keukendiensten gedraaid. Je kon altijd een beroep op hem doen. We zullen zijn humor, inzet en medeleven nooit vergeten en denken met waardering aan hem terug. We wensen zijn familie veel sterkte toe in de komende tijd. Het bestuur van FC Dauwendaele Met dank voor haar liefde, warmte en zorgzaamheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma echtgenote van Evert Butler Kampen, 15 maart 1947 t Terneuzen, 5 september 2019 Evert Sacha en Dimitri Anthony en Kirsten Mellany Peter en Désirée Nienke Siebe P. Butler-Wiskerke Correspondentieadres: Willem Kloosstraat 60,4532 EL Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 11 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand kunt u van 12.45 tot 13.15 uur nog afscheid nemen van Joke in het naastgelegen uitvaartcentrum. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naaste familie condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op donderdag 5 september kregen we het verdrietige bericht dat onze lieve vriendin is overleden. Wij wensen Evert, de kinderen en klein kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kees en Ria Adri Piet en Anja Johan en Annie Jaap en Ine Geniet van het leven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44