- ai 'Ik kan nu mijn hele leven tevreden in de spiegel kijken' rn\ au >S.v.4* "-- V?"' ,,Als ik voor de spiegel stond, trok ik soms het vel van mijn lovehandles naar achter. Ja, zó is het mooi, dacht ik dan. Ik stoorde me mijn hele leven al aan mijn heupen en dijen, een familiekwaal van mijn moeders kant. Na mijn taille was het: bolletje, smal, bolletje. Ongelukkig is een groot woord, maar onzeker was ik wel. Waarom hebben modellen op Instagram of Facebook zo'n gestroomlijnd figuur en ik niet? Ik ben semiprofessioneel volleybalster en sport vijf keer in de week. Een vriendin vertelde dat ze in België liposculpting had laten doen, waarbij ze vetophopingen wegzui gen. Eerst dacht ik: nee, zo'n type ben ik niet. Maar na een fijne intake en de gunstige prijs - 1800 euro in plaats van 2700 in Nederland - ben ik met mijn ouders die kant opgegaan. Mijn moeder snapte meteen dat ik dat wilde. Dokter Lemmens heeft op vier punten een pin in mijn lijf gestoken en het vet weggezogen. Daarna moet je zes weken in een drukpak. Het mag maar tien minu ten per dag uit, daaronder was ik bont en blauw. Toch zag ik in die tien minuten hoe mooi het werd. Tegenover zes weken pijn lijden staat dat ik nu mijn hele leven tevre den in de spiegel kan kijken. Ik sta een stuk lekkerder in mijn volleybalbroekje dan vroeger. Ik heb best wat aan mijn uiterlijk laten doen: van hairextensions tot fillers in mijn lippen. Of ik daar gelukkiger van word? Ja en nee. Je bent even heel gelukkig met hoe je eruitziet, daarna zie je altijd weer iets dat anders kan. Dat realiseerde ik me pas afge lopen jaar en dat was een waardevolle con clusie. Gelukkig heb ik mijn vriend Frans, die zijn wenkbrauwen optrekt als ik zeg dat ik van mijn onderkin af wil, of jukbeende ren wil.'' Manon van 't Rood (28) uit Borne. Is secre taresse en heeft haar eigen schoonheids salon. Liet in 2014 liposculpting doen in België. ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019 19

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 107