■mmm "N V. FAMILIEBERICHTEN 15 <z&ame(ia/ ^ted&iika/ onna; ^toasb - cïïleif£A/ -Corry- Martina Meijer-Wielemaker Sara Reijngoudt - Maas weduwe van Kees Reijngoudt Jacoba Bosma - Leijs IN MEMORIAM Psalm 23: De Heer is mijn Herder Voor ons is onverwacht heen gegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Adriaan Proost In de leeftijd van 77 jaar op 2 september 2019 Grossari: Jacqueline en Hans Kreuzer-Proost Brouwershaven: Janny Proost Arnemuiden: Harold en Konny Proost - van de Sande Goes: Wilfred en Jacquelien Proost - Fraanje klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bremstraat 45,4341JL Arnemuiden Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 7 september van 14.30 tot 16.00 uur in het rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20, 4463 AJ Goes. De dienst voorafgaand aan haar begrafenis zal worden gehouden op maandag 9 september om 12.30 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Maranatha, Bergweg 43A, 4461 LX Goes. Aansluitend wordt zij om 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad Goes. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in eerdergenoemd rouwcentrum. Aleida Mechelina Theunissen-Geudjes Johannes Gerardus Hermanus Theunissen Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. 0C Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Bert Meijer Sint Laurens, 13 december 1931 Middelburg, 1 september 2019 Machiel en Marda Loes en Kees (in herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar dr. Adams en Zorgstroom in het bijzonder team Dauwendaele-West voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Elektraweg 30 4338 PK Middelburg Overeenkomstig haar wens heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij kennis van het overlijden van Hoek, 15 november 1935 t Terneuzen, 29 augustus 2019 Rinus en Leonor Mauricio en Elif, Roy en Felicia, Tom, Koen en Laura Suzan en Marco Sacha en Steven, Caitlyn Correspondentieadres Marijkestraat 18, 4532 BM Terneuzen Het afscheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden Onze bijzondere dank gaat uit naar verpleeghuis Maxima, Team OB voor de liefdevolle verzorging. "Het is mijn tijd" Koos Na een heftig en bewogen jaar is tot groot verdriet van ons heengegaan onze moeder, oma en overoma weduwe van Jaap Bosma Wolphaartsdijk, 3 september 1923 t Bergen op Zoom, 31 augustus 2019 Alkmaar: Magda en Boudewijn Auke en Stefanie, Marcus Someren: Jan en Jeannette Rinske en Jeroen, Floor, Saar, Tygo Aukelien en Jeroen, Isa Correspondentieadres: Bisschop Bottemannestraat 1,1817 EM Alkmaar Het afscheid heeft reeds in familiaire kring plaatsgevonden. 5 september 2012 Yolande Hier was je roots, en daar was je hart Pa ma Colijnsplaat 5 september 2019 V donderdag 5 september 2019 PM Als Ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben me niet meer bewust ben van liefde en pijn dan zal eeuwige rust een verlossing zijn. Op 3 september 2019 overleed zacht en kalm onze lieve moeder, oma en over-oma weduwe van Koewacht: Weesp: Herman en Magda Mieke en Piet Culemborg: Jan en Ankie Oostburg: Peter en Fien Ruud en Shirley Leo en Grainne Frank t Eindhoven Dublin: Wormerveer: Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zandpad 4,4576 BR Koewacht U kunt afscheid nemen van onze ma in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 6 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 september om 10.30 uur in de aula van genoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Vurssche, afdeling Drieschouwen, voor ruim 10 jaar liefdevolle zorg en aandacht voor onze ma. Het deed haar en ons goed. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 43