"N V 14 OVERLEDEN Adrie Burger Adrie Burger Huibregt Ruissen Huib Johny Jolan Marijs John Marijs Orionisll Paul Wauters Abraham Corstanje Adriaan Leendert Geelhoed Adriaan Leendert Geelhoed Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega John heeft zich meer dan 7 jaar met toewijding ingezet voor zijn werk. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sferkfe foe met dit grote verlies. Collega's, directie en bestuur Orionis Walcheren Geschokt zijn wij door het overlijden van Kees Roelse Kees is als bestuurslid van het prille begin betrokken geweest bij de ontwikkeling van het Aparthotel Zoutelande. De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Leden en bestuur Aparthotel Zoutelande Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze broer en zwager G.A.Geelhoed t en D.P. Geelhoed-Kempe t P.J.Kastelein-Geelhoed t en M. Kastelein f J.P. Verstelle-Geelhoed en J.Verstelle t A.G. Geelhoed t en A.M. Geelhoed-de Wild L.G. Geelhoed en J.C. Geelhoed-Zandee M.B. Heijstek-Geelhoed en M. Heijstek 1 september 2019 donderdag 5 september 2019 PM oore s even ter... Op dinsdag 3 september jl. is in zijn slaap overleden mijn zorgzame man en maatje, onze trotse pa en opa Kapelle, 10 november 1928 - 13 september 2019 Kapelle Pop Burger - Slootmaker Australië Rothwell Francis en Bill Merinda Marissa en Chris, Imogen, Brooklyn Breda Marjolein en Hans Tim en Isabelle Koen en Kim Bruëlisstraat 136,4421 CV Kapelle Er is gelegenheid om van Adrie afscheid te nemen en de familie te condoleren op zaterdag 7 september van 12.00 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwachts is overleden onze zwager en oom Wim (in herinnering) en Truus de Kam-Slootmaker Jan Cees en Astrid Gerrie (in herinnering) Eline en Patrick (Achter) neven en (Achter) nichten We wensen Pop en haar gezin veel sterkte. Na een lang en voltooid leven is overleden onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Jannie Ruissen - Vader 5 maart 2018 16 mei 1926 30 augustus 2019 Ineke en Geert Erik en Malin; Ida Rob en Sandra Henk en Machteld Bram en Vivianne Loes en Robert De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Ineke Ruissen Aak 29 2991 DA Barendrecht Met grote verslagenheid geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze geliefde zoon, broer en oom Middelburg t Middelburg 3 maart 1962 2 september 2019 Fij Bloodshoofd Johan Marijs t Leni Marijs t Kees Marijs Heidi Marijs en Dieter Melissant Jimmy en Marloes, Feline Linda Correspondentieadres: Torentrans 73 4336 JN Middelburg Op maandag 9 september van 13.30 -13.45 uur is er gelegenheid om afscheid van John te nemen in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Om 14.00 uur begint de bijeenkomst waarin we hem gedenken. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen uitnodiging mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Walcheren Ril Helaas hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van We verliezen in hem een vriend en een gedreven instructeur op onze hondenschool. We wensen Linda veel sterkte met dit verlies. Marjan, Anne en Eva van de Velde Alle instructeurs van Hondenschool van de Velde Er heerst verdriet op 'de Hoogte'. Wij nemen afscheid van onze dierbare vader, schoonvader en grootvader echtgenoot van Maria de Reus im 1 september 1930 3 september 2019 Cees, Rietje im Charlotte, Franklin Elisabeth, Sean Tinne, Paul Caspar, Angelique Jonathan Han Vlas, Mitchel Renée De begrafenis zal omstreeks 15:30 uur plaatsvinden op de begraafplaats van 's-Heer Hendrikskinderen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren op 'de Hoogte', Oude Rijksweg 54, 4472 AH 's-Heer Hendrikskinderen. De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken, psalm 23 Na een mooi en liefdevol afscheid is thuis overleden, mijn lieve man, vader, grootvader en overgrootvader Wissenkerke Veere 3 januari 1928 1 september 2019 A.C. Geelhoed-Meulenberg Piet en Sylvia Ary en Nelie André en Yvonne Gert en Carla Anita en Marcel Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wagenaarstraat 17 4351 BA Veere De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 10 september om 14.00 uur in De Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Het Akkoord", Oudestraat 9 te Veere.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 42