FAMILIEBERICHTEN 13 Catrien den Engelsman - Verdonk Cornells Johannes Moeleker Cornells Johannes Moeleker Cornells Johannes Moeleker Diana OVERLEDEN Wetende dat zijn tijd zou komen heeft hij bij leven van velen afscheid genomen Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve vader, schoonvader, opa en over-opa Gelein Jacobus Bareman sinds 25-1-2018 weduwnaar van Neeltje Geertruida de Fouw Terneuzen, 17-2-1930 t Terneuzen, 2-9-2019 VlissingenAns en Johan Franse-Bareman Silvia en Dennis - Lisanne, Femke Leonie en Steven - Ilian, Daniël TerneuzenReinier en Anita Bareman-Winter Daisy en Marco Sharon HulstJan en Veronique Bareman-van Kampen Imke en Kees Rowan en Tara TerneuzenAndré en Loreley Bareman-Soto Jaramillo Jeroen en Mireille Natascha Kerkepad 44 4532 ZA Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ferdinand Bolstraat en Kerkepad voor alle goede zorgen. John Herrebout Diana Sc hoon akker-van den Bunder Met grote verslagenheid vernamen wij het veel te vroege overlijden van Echtgenote van onze vriend Adrie Schoonakker We wensen Adrie, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Herman en Diny Toch nog onverwacht is op 84 jarige leeftijd overleden mijn zus schoonzus en tante Piet en Koos Verdonk-Scherpenisse Kinderen en kleinkinderen In dankbare herinnering nemen we afscheid van onze lieve schoonzus en tante Catrien den Engelsman - Verdonk Kapelle: Han den Engelsman Wil den Engelsman - v.d. Berg Marjon en Esther Kapelle, 30 augustus 2019 Enige en Algemene Kennisgeving Verdrietig om zijn heengaan geven wij u kennis dat door de Heere uit dit leven is weggenomen sinds 4 juni 2011 weduwnaar van Suzanna Pieternella Dekker 's-Gravenpolder, f Goes, 22 maart 1934 2 september 2019 P. Brouwer (Ex. Test.) Bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum Rehoboth, afd. Meerkoet, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Prunusstraat 45,4431 DC 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. zaterdag 7 september om 10.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in bovengenoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot samenzijn. Geen bloemen. Na een periode van zorg en afnemende krachten is door de Heere weggenomen onze oom en oud-oom - ome Kees - 's-Gravenpolder: Sjaak en Elma Moeleker - Hoogesteger John en Hadassa Nathalie Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van ons familielid en vriend 's-Gravenpolder: John en Wijna Pieper - Kok Jurian Renate Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. woensdag 4 september 2019 ZV Vandaag is de dag, hij komt maar één keer, morgen dan is het vandaag al niet meer. Niet zeuren, geniet van het leven, het mag, maar doe het vandaag, want vandaag is de dag. Toon Hermans Na een actief leven waar hij nog volop van genoot, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze trotse opa echtgenoot van Willy Verhelst Axel, 29 april 1946 Clinge, 31 augustus 2019 Willy Herrebout-Verhelst Mario en Linda Herrebout-Postma Ma rijn, Morris en Mats Correspondentieadres: Uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt t.a.v. familie Herrebout Kokkeldreef 1,4533 DD Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 7 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naasten persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sterk zijn betekent soms dat je op moet geven. Het betekent soms een traan. Sterk zijn betekent soms dat je niet meer moet streven. Het betekent soms dat je het moet laten gaan. We hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. We hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, ons moeders, schoonmoeder en oma echtgenote van Adrie Schoonakker Groede, 8 november 1959 t Terneuzen, 2 september 2019 Schoondijke: Schoondijke: IJzendijke: Terneuzen: Adrie Mike en Barbora Damian, Laura Denny en Samantha Erwin en Anne Correspondentieadres: Willemsweg 44,4507 AT Schoondijke Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van afdeling A2, ziekenhuis De Honte voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. DE PERSGROEP. ^familieberichten COLOFONE-mail: familleberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 56