Castelsardo Resort Village Hopps Hotel Vertrek vonöj Maastricht Eloro Hotel President Sea Palace 8 DAGEN 8 DAGEN NAZOMER KORTING Nu EXTRA voordelig Sicilië/Lido dl Noto AU Inclusive Sicilië/Lido di Noto Sardinië Castelsardo All Inclusive Vertrek Sept. v.a. Okt. v.a. €1 Gerenoveerd resort Gebouwd in village style Gelegen aan idyllische baai Beoordeeld met een 8.1 Sicilië/Mazara del Vallo All inclusive Vertrek Sept. v.o. €39! 0 Okt. v.o. €375 f 0 Ifcj Scan de QR code voor al onze nazomer kanjers AU Inclusive Vertrek Sept. v.a. €349 Vertrek €329 Sept v.o Okt. v.a €349 v.a D/rect aan zee Heerlijke ligweide Buffetrestaurant a-la-carterestaurant Beoordeeld met een 7.6 D/rect aan het zandstrand Leuke activiteiten voor jong en oud Onlangs grotendeels gerenoveerd Beoordeeld met een 7.9 8 DAGEN In het sfeervolle Mazara del Vallo Buffetrestaurant d-la-carte pizzeria Op loopafstand van het strand Klantbeoordeling: 7.8 corendon 'ti*- £329 Okt ■>A5 €399 Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van £2,50 en administratiekosten £25 per boeking. De nazomerkorting tot £50 geldt per boeking, is nog niet in ne ne I bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op corendon.nl of via ons Contact Center met vertrek in september. /Dl UO Ub 403? Bekijk alle voorwaarden op corendon.nl/acties. 'Nazomerkorting uitgesloten. "Gratis parkeren alleen met vertrek vanaf Maastricht. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 12