Machteld Jf FAMILIEBERICHTEN 13 A "N Johnny Thompson Hans Verschuure Nel Pouwelse-Ovaa Machteld Harold Ellis Schilperoort - Harold - Kees van der Veer ome Kees Kees van der Veer Leon de Bleijser DANKBETUIGING Dag lieve, spontane, hartelijke en zorgzame vriendin. We gaan je ontzettend missen! Sjaak en Mineke Ron en Marian Lian en Paul Ad en Dian Willem en Els Ine en Teake Heel verdrietig, maar met warme herinneringen, nemen we afscheid van onze lieve vriendin Joop en Annet, Karin, Ingrid en Annelies Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en schoonvader Middelharnis, 3 november 1944 Wemeldinge, 1 september 2019 Trees van der Veer - Felice Patrick en Mar ja Chantal Onze dank gaat uit naar dr. J. K. J. Eckhardt en de medewerkers van Allévo voor de goede zorg. Spoorlaan 48,4424 CM Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 5 september tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst is op vrijdag 6 september om 12.00 uur in crematorium "Het Zeeuwse Land", Kandtweg 2 te Goes. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de lounge van het crematorium. In plaats van bloemen graag een gift aan KWF kankerbestrijding. Een collectebus treft u aan bij het condoleanceregister. Geen wind meer in de zeilen Het water een spiegelend meer En in deze stille oneindigheid Liet jij voor het laatst je anker neer. Dag lieve Vaarwel. Alexandra en Viona, Boef, Moos Onze oprechte deelneming voor tante Trees, Chantal, Patrick en Marja. In dankbare herinnering voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer en oom t Axel, 31 december 1945 tAxel, 1 september 2019 Peter en Kathleen Fons en Christina Sophia t en Alois Teresa en William Neven en nichten Een speciaal woord van dank aan huisartsenpraktijk Axel en de Thuiszorg van ZorgSaam voor de liefdevolle verzorging die zij aan Johnny hebben gegeven. Correspondentieadres: Joost de Moorstraat 33,4571 BP Axel Naar wens van Johnny zal de crematie in stilte plaatsvinden. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Uw betrokkenheid heeft ons zeer goed gedaan. Mardien Verschuure-van Gelder Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, september 2019 dinsdag 3 september 2019 PM Wij ontvingen het droeve bericht dat is overleden onze buurvrouw Wij wensen buurman Maarten en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren: Jo Kees en Rine (in herinnering), Jo Joop en Dina Tine en Lou (in herinnering) Lou en Nel Ko en Lenie Jakob Eddy en Arja Pim en Caroline En als ik doodga, huil maar niet Ik ben niet echt dood moetje weten Het is maar een lichaam dat ik achterliet Dood ben ik pas als jullie me zijn vergeten Na een kort ziekzijn is rustig van ons heengegaan 3 juli 1947 31 augustus 2019 Fred en Myra Tom en Anke Frank Tineke en Jan Dick en Gerda Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Harold te nemen op vrijdag 6 september om 14.15 uur in "De Stenge", Stengeplein 1 te Heinkenszand. Parkeren: navigeren naar Kamilleplein 5,4451 LA Heinkenszand. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Heinkenszand. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd centrum. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging "De Bevelanden" Postbus 12,4430 AA 's-Gravenpolder Aan een lange hechte Vriendschap kwam een eind. We hebben afscheid moeten nemen van, Prina Klop- de Heere Wim en Trudi Johnny en Anneke Owen Vince Matthieu en Jolanda Senn Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een dapper man gedaan, wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, opa en mijn overgroot-opa echtgenoot van Yvonne van Puijvelde Hulst, 17-4-1929 t Hulst, 1-9-2019 HulstYvonne de Bleijser-van Puijvelde GoesRonald en Cristine Henk Sabina en Erik - Mila Ronald Paola en Felype Raquel Trumanlaan 5 4561 WC Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 6 septem ber om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst De crematie zal in stilte plaatsvinden. Op woensdag 4 september van 19.00 -19.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Wij willen het personeel en de vrijwilligers van 'De Korenmarkt', bedanken voor alle liefdevolle zorg. - Gaarne schriftelijke condoleance - Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. DE PERSGROEP. familieberichten COLOFONE-mail: familleberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45