4\ E 12 FAMILIEBERICHTEN Stoffel Boot -100 jaar! Dingenis van Belzen VE Kees Roelse Catrien den Engelsman - Verdonk Marinus Jumelet Marien de heer M. Jumelet Jan Sanderse Jan Sanderse dinsdag 3 september 2019 JUBILEUM 24 augustus 2019 was voor mij, mijn vrouw en familie een onvergetelijke dag. Groot was de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, daarvoor heel veel dank. Stoffel Boot Manhuisstraat 8,4301 BK Zierikzee OVERLEDEN Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo wasje wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend is na een korte strijd rustig ingeslapen mijn lieve vader en opa weduwnaar van Tannie de Meulmeester 1 oktober 1929 1 september 2019 Serooskerke Wim en Suzette Mark en Iris Melissa en Jort Correspondentieadres Vroonstraat 7 4353 AD Serooskerke Mijn vader en onze opa is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 5 september van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 6 september om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. GEMEENTE Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de heer De heer Roelse was van 2002 tot 2014 raadslid in de gemeente Veere. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.F.M. Steinbusch drs. R.J. van der Zwaag Toch nog onverwacht is op 84 jarige leeftijd overle den mijn zus schoonzus en tante Piet en Koos Verdonk-Scherpenisse Kinderen en kleinkinderen Broers en Zusters Ter nagedachtenis aan onze lieve schoonzus en tante Catrien den Engelsman Wij wensen ome Gerard, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Hannie Wieckardt-den Engelsmant Gerard Wieckardtt Chris namens de kinderen Grubbenvorst, 2/9/'19 Het mooiste watje kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. Diep bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en trotse opa Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Bruinisse, 30 april 1939 Goes, 31 augustus 2019 Annie Jumelet-van der Werf Torinie en Marijke Michiel en Lisanne Jelle en Denise Bas Leo en Linda Bryan en Daphne Cindy en Remco Rianne enAdrie Cynthia Niels Padjes 2 4311 AA Bruinisse De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 6 september om 13.30 uur in kerkelijk centrum "Ichtus", Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Ichtus". Geen bezoek aan huis In verband met het overlijden van is ons bedrijf vrijdag 6 september de gehele dag gesloten. Aannemersbedrijf Jumelet Nijverheidsweg 7a 4311RT Bruinisse We staan niet altijd stil bij het woord "samen" maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is. Met verdriet geven wij u kennis dat na een lang en zorgzaam leven rustig van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader - echtgenoot van Maria Willemstein - 's-Heer Arendskerke 17 november 1924 1 september 2019 M. Sanderse - Willemstein Jan en Ina Johan en Carola, Jesper Mieke en Driek Ruud en Marcello Coby en Rien Marije en Stefan Bart en Suzan, Vigo, Vemen Rinie en Ella Carina Arno en Melanie De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 5 september om 12.45 uur in de Petruskerk, Torenring te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in Dorpshuis Heer Arendhuis, te 's-Heer Arendskerke. Waarna wij Jan in kleine kring naar het crematorium begeleiden. Correspondentieadres: Wolstraat 114458 BR 's-Heer Arendskerke Wij willen het personeel van zorgcentrum Poelwijck bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Ons bereikte het droevige bericht dat onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Marie Sanderse-Willemstein is overleden. J. Willemstein J.J.H. Willemstein-van Maasdam t Hans en Anneke Willemstein Remko, Anne en Pascal Karin Willemstein en Johan Lous Stefan en Lisa Dit einde kwam heel onverwacht En ontegenzeggelijk hard Het gevoel van machteloosheid Viel ons ook ten part Je blijft een deel van ons We koesteren je humor en hartelijke lach JOHN, we zullen je missen goede vriend, dag Jan en Riet, Bram f en Paula, Wim en Joke Kinderen en kleinkinderen PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44