Jf ■f- 18 FAMILIEBERICHTEN "N Aarnout Gabriëlse Kees Wirtz Thomas Hendrik Koole Rinus Goeree Jan Joosse Jannetje Pieternella Meeuwse-Kole Jannie OVERLEDEN Jan Joosse Jan Joosse "Jedes Ende hat einen neuen Anfang inne" Hendrika Aaltje van de Wouw - Teeninga DANKBETUIGING Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn lieve man Betuig ik u mijn oprechte dank. M. Gabriëlse-Cijsouw Westkapelle, augustus 2019 Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en opa-opa willen wij u hartelijk bedanken. Janny en Bram Theune-Wirtz Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, augustus 2019 -Toni - Onze geliefde levensgezel van mijn dochter, en onze zus Dini heeft ons verlaten. Mevr. de Dreu-Ponse Jan Corrie en Piet Ellie en Onne Annie en Louw Jeanet en Johnny Neven en nichten Heden ontvingen wij het droevig bericht van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante 's-Heer Hendrikskinderen, 23 juni 1928 Marknesse, 27 augustus 2019 Familie Meeuwse Henk Scheffer Niet meer tastbaar, maar voor altijd in ons hart. Na het overlijden van mochten we vele blijken van belangstelling en medeleven ontvangen. We willen u hiervoor hartelijk bedanken, het heeft ons goed gedaan. Namens allen die hem lief hebben, Roos Corina t en Robert Jeffry, Mellissa, Steffan Leo en Yvonne Quinty, Demi Marjan en Marco Jeroen, Amanda, Raymon Kruiningen, september 2019 zaterdag 31 augustus 2019 PM Onze sociaLe Bourgondische partner, vader, opa en overgrootvader is niet meer: Weduwnaar van Mientje Paauwe MiddeLburg Middelburg 29 maart 1939 28 augustus 2019 Dini van Baaien Johnny en Marijke Joosse Kinderen en kleinkinderen Petra Joosse en Elsinus van Wattum John en Margot van Baaien en Kinderen De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 3 september om 15:30 uur in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaand aan de dienst is ervan 15.00 tot 15.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen Jan. Liever geen bloemen, maar een donatie voor de Hartstichting stellen wij zeer op prijs. Bankrekening: NL88ABNA0573200300 Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren op Jan's favoriete stek: Café Restaurant "de Oranjeboom", Nieuwe Rijksweg 21,4472 AA's-Heer Hendrikskinderen Correspondentieadres: Oosterguitestraat 27,4451 AN Heinkenszand Wij zijn bedroefd na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Wij wensen Dini, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Uit aller naam: Broers en schoonzussen Neven, nichten en hun kinderen Tot ons groot verdriet is onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder overleden weduwe van Adrianus Johannes Antonius van de Wouw 02-08-1930 Tilburg t 29-08-2019 Goes Blauhuis Winfried Eefje - Neeltje - Anne Scheuren (D) Gertrude en Christoph Vincent - Nora - Pablo Schleiden (D) Lidwien en Wolfgang Berlijn (D) Henny t (in liefdevolle herinnering) Balk Jeroen en Judith Iris - Renske Oostburg Ester en Frangois Claire - Max De partners van de kleinkinderen, de achterklein kinderen, de zus, zwager, schoonzussen en neven en nichten. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 in Vlissingen. Deze dienst en de uitvaart worden geleid door pastor Ralf Grossed op woensdag 4 september om 11.00 uur. Na afloop van de kerkdienst vindt de crematie plaats in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot condoleren en, bovenal, elkaar te ontmoeten, is er na afloop van de crematie in de daarvoor bestemde ruimte van het crematorium in Middelburg. Ma is thuis op de Vredehoflaan 806 te Vlissingen. Afscheid nemen is mogelijk op zaterdag 31 augustus tot en met dinsdag 3 september, van 14.00 tot 17.00 uur. Op een later te bepalen datum zal moeder bijgezet worden bij vader Ad in het familiegraf in Marmagen, in de door hen zo geliefde Eifel. Correspondentieadres: E.J. van de Wouw Bakkersstraat 59, 4501 RB Oostburg AT De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde tweelingbroer zijn mij bijzonder tot steun geweest. Hartelijk dan daarvoor. Henk Koole Kamperland, augustus 2019 Het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega heeft ons diep geraakt. Wij hebben Henk ervaren als een goede collega en vriend, die altijd bereid was iedereen met raad en daad terzijde te staan. Wij wensen Marije heel veel sterkte met dit enorme verlies. Goes Terneuzen: Directie en medewerkers KOCH Adviesgroep, Ingenieurs Architecten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46