Het voordeel van PZC in Abu Dhabi Omdat je 1 BELEEF DE FORMULE 1 IN ABU DHABI 5- t/m 8-daagse reizen Compleet verzorgd Geen reserveringskosten Vliegreis per KLM en Emirates Vertrek vanaf Amsterdam, Brussel of Düsseldorf naast het Yas Marina Formule 1-circuit in Abu Dhabi en is, de naam zegt het al, geheel gewijd aan het iconische Italiaanse automerk. De achtbaan bevindt zich als enige attractie in de openlucht en dat is maar goed ook, want de Formula Rossa is 2070 meter lang, 52 meter hoog en haalt een topsnelheid van, niet schrikken, 245 kilometer per uur! gaat naar de Verenigde Arabische Emiraten. In de hal woont ook een pinguïn kolonie die kan worden bezocht. Achtbaan 's Werelds snelste achtbaan, de Formula Rossa, maakt deel uit van Ferrari World, en dat is dan weer het grootste indoorpret- park ter wereld. Ferrari World ligt pal Alle transfers inbegrepen Verblijf in een 3-, 4-, of 5-sterren tophotel in Dubai Verzorging o.b.v. logies en ontbijt Toegang tot de Marina Grandstand Oranje Tribune en Oranje Fanzone Topconcerten tijdens racedagen Nederlandse begeleiding Boek nu via pzc.nl/grandprix Excursies De Grand Prix van Abu Dhabi op het Yas Marina-circuit vormt de hoofdmoot van de Formule 1-reis met deze krant naar Abu Dhabi en Dubai. Daarnaast is het mogelijk om verschillende excursies bij te boeken. Er is keuze uit een Modern Dubai- stadstour onder leiding van een Engelssprekende gids, een bezoek aan de Burj Khalifa, een 4x4-woestijnsafari met BBQ-diner, een Dinner Dhow- cruise in het Dubai Canal, de Dubai Top 5 (het beste van Dubai vanaf land én vanaf het water, inclusief Burj Khalifa en Dubai Fountain), een uitstapje naar Ferrari World en de Yas Mall in Abu Dhabi, en een gecombineerd bezoek aan de Sheikh Zayed-moskee en het Louvre Abu Dhabi. Een overzicht van alLe beschikbare excursies vind je tijdens het boeken van je reis. Al ytMAT Kijk voor meer informatie over de Grand Prix in Abu Dhabi op pzc.nl/grandprix

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 23