y Henk Scheffer Rinus Goeree 18 FAMILIEBERICHTEN ■f- Adriaan van Denderen Marije Scheffer-Nuijten Jan Verburg Liesbeth van de Walle-Huigh OVERLEDEN Het leven van een mens is als een voetstap in het zand die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenote van Breda, 27 juni 194.9 t Oostburg, 29 augustus 2019 Marije Scheffer-Nuijten Sally It Kaatje, Puk en Tommy# Sint Bavodijk 9,4504 AA Nieuwvliet U kunt afscheid nemen van Henk in het Uitvaartcentrum Monuta (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 4 september van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid wordt aansluitend gehouden om 13.00 uur in de aula van het crematorium. In de ontvangkamer van het crematorium is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid bent u van harte uitgenodigd voor een samenzijn met de familie in de koffiekamer. Henk Scheffer Marie-José de Keyser - de Jong Kok van der Weijden "Jedes Ende hat einen neuen Anfang inne" Hendrika Aaltje van de Wouw - Teeninga DANKBETUIGING De vele hartverwarmende blijken van medeleven, na het heengaan van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Nel Verburg - Steur Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Kamperland, 31 augustus 2019 Dankbetuiging Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten,de mooie woorden en de belangstelling bij het afscheid van onze lieve vader, opa en vriend, Wij voelen ons gesteund door deze hartverwarmende belangstelling. Rudy en Nancy, Carla, Mien, alle kinderen en kleinkinderen Met vele mooie herinneringen moeten wij nu verder Voor ons is het niet mogelijk om jullie allemaal persoonlijk te bedanken na het overlijden van onze ma en oma Jullie aanwezigheid bij de herdenkingsdienst, de vele kaartjes, briefjes en telefoontjes hebben ons goed gedaan. Wij betuigen u op deze wijze onze dank. Familie de Bliek-van de Walle Familie Michielsen-van de Walle Nieuwvliet, augustus 2019 Niet meer tastbaar, maar voor altijd in ons hart. Na het overlijden van mochten we vele blijken van belangstelling en medeleven ontvangen. We willen u hiervoor hartelijk bedanken, het heeft ons goed gedaan. Namens allen die hem lief hebben, Roos Corina f en Robert Jejfry, Mellissa, Steffan Leo en Yvonne Quinty, Demi Marjan en Marco Jeroen, Amanda, Raymon Kruiningen, september 2019 zaterdag 31 augustus 2019 ZV Het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega heeft ons diep geraakt. Wij hebben Henk ervaren als een goede collega en vriend, die altijd bereid was iedereen met raad en daad terzijde te staan. Wij wensen Marije heel veel sterkte met dit enorme verlies. Goes Terneuzen: Directie en medewerkers KOCH Adviesgroep, Ingenieurs Architecten Ons bereikte het trieste bericht dat afgelopen dinsdag is overleden. In de 18 jaar dat zij op de montage afdeling in Hulst werkzaam was hebben wij haar leren kennen als een geliefde behulpzame werknemer. Zij is getrouwd met onze collega Rudy. Wij wensen hem en overige familieleden sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur, directie en medewerkers Dethon Geschokt en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Kok was sinds 1 januari 2017 lid van onze raad van commissarissen, sinds 1 januari 2019 voorzitter. Het bericht van zijn overlijden heeft ons diep geraakt. We verliezen in hem een warm en betrokken persoon. Zijn deskundigheid en inzet voor de organisatie zullen wij ons blijvend herinneren. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en overige naasten. Wij wensen hen veel sterkte toe. Raad van commissarissen, bestuur en medewerkers Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, Terneuzen Tot ons groot verdriet is onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder overleden weduwe van Adrianus Johannes Antonius van de Wouw 02-08-1930 Tilburg t 29-08-2019 Goes Blauhuis Winfried Eefje - Neeltje - Anne Scheuren (D) Gertrude en Christoph Vincent - Nora - Pablo Schleiden (D) Lidwien en Wolfgang Berlijn (D) Henny t (in liefdevolle herinnering) Balk Oostburg Jeroen en Judith Iris - Renske Ester en Frangois Claire - Max De partners van de kleinkinderen, de achterklein kinderen, de zus, zwager, schoonzussen en neven en nichten. De dankdienst voor haar leven wordt gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 in Vlissingen. Deze dienst en de uitvaart worden geleid door pastor Ralf Grossed op woensdag 4 september om 11.00 uur. Na afloop van de kerkdienst vindt de crematie plaats in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot condoleren en, bovenal, elkaar te ontmoeten, is er na afloop van de crematie in de daarvoor bestemde ruimte van het crematorium in Middelburg. Ma is thuis op de Vredehoflaan 806 te Vlissingen. Afscheid nemen is mogelijk op zaterdag 31 augustus tot en met dinsdag 3 september, van 14.00 tot 17.00 uur. Op een later te bepalen datum zal moeder bijgezet worden bij vader Ad in het familiegraf in Marmagen, in de door hen zo geliefde Eifel. Correspondentieadres: E.J. van de Wouw Bakkersstraat 59, 4501 RB Oostburg AT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 141