'Ik vertrouw erop dat het de goede kant opgaat, maar bij muziek moet ik nog hard werken' ,,Ik zit nog zo in het begin van mijn carrière qua muziek, dat zou niet handig zijn. Soms is er een punt in je loopbaan dat alles de goede kant opvalt en dat je voor zo'n groot evenement moet kiezen. Ik denk dat dit nu bij Davina Michelle het geval is. Ik zou het te gek vinden als zij voor Nederland mee doet. Ze maakt goede muziek, weet zich te presenteren en is authentiek. Ze werkt nog steeds met hetzelfde team als in haar begin jaren. Dat is haar kracht. Op het gebied van presenteren zit ik in een goede flow, ik voel me op mijn gemak. Bij muziek moet ik nog hard werken, maar ik heb vertrouwen dat het de goede kant opgaat.'' ,,We hebben elkaar ontmoet op de werk vloer, bij een programma rondom de Nij meegse Vierdaagse. Sindsdien doen we er alles aan om te voorkomen dat we samen werken. We zijn allebei eigenwijs en ik moet er niet aan denken dat hij mij in het bijzijn van anderen vertelt wat ik moet doen. Andersom geldt hetzelfde. Wat mij ook niks lijkt: dat collega's zich anders gedragen omdat ze denken: we zijn met een koppel op pad. Dat ze daardoor niet meer vrijuit met me spreken. Nee, laat maar. Bovendien: je moet elkaar 's avonds aan de keukentafel ook nog wat te vertellen hebben. Daarom laten we elkaar vrij. Hij reist graag voor het werk, dus dat moet hij lekker doen. Ik concentreer me op andere dingen, zoals het zingen. Het is voor ons een enorme logistieke operatie om dat werk met die wisselende tijden te kunnen blijven doen. Toch lukt het steeds. En als het ons gegeven is, zou den we ook nog graag een tweede krijgen. Maar ik geloof niet zo in plannen.'' Het is ook zo dat ik ondernemersbloed heb. Ik ben bijzonder eigenwijs en kan het nu op mijn manier doen.'' Je repertoire bevat meeslepende liedjes. Zou het Songfestival iets voor je zijn? Je vriend Paul is geluidsman en zit ook in het tv-vak. Werken jullie vaak samen? 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 102