NYNKEDEJONG Britse jongen (15) steekt ouders neer en springt in ravijn DIRECT 899,- 1.399," 6 Profiteer t/m a.s. zaterdag van de beste aanbiedingen! Tot 500,- extra korting op het gehele assortiment! Q0r 200.000 producten in prijs verlaagd op www.directsale.nl! wS\° Column Na het gezinsdrama zijn de vader en moeder met ernstige verwon dingen naar verschillende zieken huizen gebracht. De jongen over leefde zijn 'dodensprong' en ligt onder politiebewaking weer in een ander hospitaal. Volgens Britse media gaat het om een gezin dat in het zuidwes ten van het Canarische eiland woont. Het drama vond gisteren plaats op straat, dicht in de buurt van barretjes en restaurants en voor het oog van tientallen toeris ten. In het drukke gebied bevindt zich een rotsformatie met diepe kloven, die niet voorzien zijn van een afrastering. Woordenwisseling Ooggetuigen meldden dat de jon gen tijdens een woordenwisse ling met zijn ouders een mes te voorschijn haalde en 'uit het niets en schreeuwend' begon te steken. Toen zijn vader en moeder bloe dend op de grond lagen, nam de jonge Brit een aanloop en sprong de diepte in. De Spaanse politie meldt dat de drie buiten levensgevaar zijn, dat de jongen psychische problemen zou hebben, zich van het leven wilde beroven en dat de zaak uit voerig zal worden onderzocht. De 15-jarige is nog niet officieel aangehouden, omdat hij daarvoor te ernstig gewond is. Hij zou nog niet aanspreekbaar zijn. ,,Dit is iöe tiener zou met psychische problemen kampen een uitzonderlijk geval van ex treem geweld binnen een gezin", stelt de politie in een verklaring. ,,Het vermoeden bestaat dat de verdachte al langere tijd geeste lijke problemen heeft." De namen van de vader, moeder en zoon zijn niet bekendgemaakt, evenmin of het gezin uit meer leden bestaat. Het incident is aanleiding voor de politie om te bekijken hoe het ravijn, de zogenoemde barranco, in het hart van de toeristische plaats veiliger kan worden ge maakt. -999T- Samsung QE65Q67 QLED Apple iPad Air (2019) 10,5" Space Gray 64GB Wifi JLS99r in3 in3 ASUS Chromebook C202SA-GJ0061 1.6GHz GrijsH in3 Apple MacBook Pro 15" Touch Bar (2019) Zilver JJ&K- 2.399,- in3 Ik hoop echt dat het niet waar is. Ik hoop het zo. Ik hoop zo dat al die mensen hun geld krijgen, tot op de laatste cent. Maar feit is wel dat doneersite Dream or Donate niet meer inge schreven staat bij de Kamer van Koophandel. De hele site is of fline gehaald, net als de Face- bookpagina. De site, waar parti culieren geld kunnen ophalen voor bijvoorbeeld een expe rimentele behandeling te gen een ernstige ziekte, had nog heel wat do- neeracties online staan, waarbij tienduizenden euro's waren opge haald. Robert-Jan Mas tenbroek, zegt tegen RTL Nieuws dat hij gehackt is. Hac kers hebben de gedoneerde be dragen ook lang zamerhand ver hoogd, zodat het Als het klopt, zou hij de Meest Harteloze Oplichter Ooit zijn dan te maken hebben met de Meest Harteloze Oplichter Ooit. De mensen die een inzameling beginnen bij Dream or Donate, doen dat niet uit weelde. Veelal is zo'n doneeractie een allerlaatste redmiddel, een actie waarvoor vaak ook veel schaamte overwon nen moet worden. Niemand houdt graag zijn handje op. Maar die ene kankerbehandeling in het buitenland is je laatste kans, dus je maakt een actie aan en vraagt beschroomd of je vrienden en fa milie een beetje geld voor je over hebben. onvoorzichtig omgaan met geld dat zoveel waard is, is Masten broek in ieder geval aan te reke nen. En als hij niet de boeken in wil gaan als de Meest Harteloze Oplichter Ooit, dan mag hij heel snel bewijzen dat hij écht gehackt is. leek alsof er veel meer gedoneerd werd dan daadwerkelijk overge maakt werd. Dat verschil legde Mastenbroek eerst zelf bij, waar door hij nu geen geld heeft om de openstaande donaties te betalen. Maar hij gaat zijn huis van 9 ton verkopen, dus dan komt dat ook allemaal goed. Aangifte gaat Mastenbroek niet doen, want de politie gaat die hackers toch nooit vinden. Laat ik het erop houden dat het een curieus ver haal is. Laat ik uitgaan van Mastenbroek zijn goede bedoelingen en laat ik zeggen dat hij een slachtoffer is tot het tegendeel bewezen is. Het feit is wel dat, mócht dit een grote oplichterij zijn, dat we vrijdag 30 augustus 2019 GO ^0 @Nynke Gehack Een 15-jarige Britse jongen is op het Spaanse eiland Tenerife in een 15 meter diep ravijn ge sprongen nadat hij in de bad plaats Costa Adeje zijn ouders had neergestoken. Tom Tates Den Haag Philips 65PUS6754 (1,8GHz i5 8GB /128GB) 65" 1165 cm 4KUltra HDTV Driezijdig Ambilight 3 jaar garantie IOO,- EXTRA VOORDEEL! Adaptive Intelligence Quantum Processor 4K 100% kleurvolume 3 jaar garantie 500,- EXTRA VOORDEEL! of betaal in 3x, met 0% rente of betaal in 3x, met 0% rente Apple A12 Bionic-chip 8-MP camera True Tone-display 3 jaar garantie 75,- EXTRA VOORDEEL! jSGOr of betaal in 3x, met 0% rente 40,- EXTRA VOORDEEL! of betaal in 3x, met 0% rente True Tone display Verbeterd, stiller toetsenbord Radeon Pro 555X Graphics 4GB 3 jaar garantie 300,- EXTRA VOORDEEL! of betaal in 3x, met 0% rente De eigenaar van Dream or Donate, Dikwijls zijn die doneeracties een zaak van leven en dood. Zo Qr| H CV Kopersbescherming tot 2.500 J Gratis verzending vanaf 50,00 Gratis retourneren -J 3 jaar garantie DirectCoins sparen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 6