Gerardus Antonius Marie Koks Thijs Franse Hendrik Minderhoud FAMILIEBERICHTEN 17 Arie Johannes Castelein Daan von Eugen OVERLEDEN Harry Homburg DANKBETUIGING Levina Pieternella Neels-de Bel jk -v -"•K -Gerard- Na een periode van hoop en vrees, maar door zijn lichaam in de steek gelaten, is van ons heengegaan mijn man, onze pa en lieve opa echtgenoot van Johannie Homburg-de Steur Middelburg, 4. juli 1945 t Vlissingen, 24 augustus 2019 Vlissingen: Johannie Middelburg: Rolf Poortugaal: Judith en Tony Aukje Fenna Mendelssohnlaan 13,4384 MP Vlissingen De crematie heeft naar de wens van Harry in besloten kring plaatsgevonden. Heden overleed onze zwager en oom Adriaan Pieter Dekker M. Dekker - Louws D.M. Dekker - Sanderse neven en nichten Een natuurmens is niet meer. Verdrietig omdat wij hem moeten missen geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 72 jaar. Jan en Trudie Franse - Kleij Jos en Annet Kalle - Franse Peter en Nellie Franse - de Looff Jan en Matty de Smit - Franse Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar huisarts J.J. van Straalen en het Team van Buurtzorg Goes Zuid, voor de goede, liefdevolle verzorging en hun oprechte aandacht. Goes, 27 augustus 2019 Correspondentieadres: Rembrandstraat 27,4451AV Heinkenszand. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden maandag 2 september om 12.15 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.00 tot 12.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Thijs te nemen. Na afloop is er gelegenheid om met een hapje en een drankje herinneringen met elkaar te delen. Arie Verdrietig zijn wij om het overlijden van Marina Julia Davidse-de Munck Elke Nijsse-Drews Peter Nijsse Stefanie Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. DANK JULLIE WEL! Jullie hartverwarmende belangstelling in welke vorm dan ook na het overlijden van is voor ons tot grote steun geweest. Het heeft ons veel goed gedaan. Erika von Eugen-Verhagen kinderen en kleinkinderen Ouwerkerk, augustus 2019 Voor uw medeleven en blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, augustus 2019 vrijdag 30 augustus 2019 PM Het /ootste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat vaarwel en wees tevreden. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Sinds 2016 weduwnaar van Betsie Koks-Dekker Amersfoort, 28 april 1928 Goes, 27 augustus 2019 Jos &Ankie Harry Christel Toon Ineke Cobie Joop Wim Jetty Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij willen het verzorgend personeel van Sint Maarten In de Groe te Goes, bedanken voor de liefdevolle verzorging van pa. Correspondentieadres: De Casembrootstraat 29 4434 AM Kwadendamme De begrafenisplechtigheid van Gerard, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op dinsdag 3 september om 11.00 uur in Het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 in Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis bent u welkom in Het Vlinderhuis om de naaste familie te condoleren en met elkaar herinneringen op te halen. In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. Psalm 49 In diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis, dat rustig van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hansweert, 6 -10 -1929 Kapelle, 29 - 8 - 2019 Kapelle J. Minderhoud - Begthel Krabbendijke Jack Willem en Catrien Minderhoud - Tolhoek Angelique en Dennis Familie Minderhoud en Familie Begthel C.D. Vereekeplein 12 4421 CA Kapelle De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op maandag 2 september om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. geen bloemen Onze dank gaat uit naar thuiszorg Cederhof en drJ.A. de Jong voor de liefdevolle zorgen. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het is mooi geweest Wat blijft zijn fijne herinneringen Liefdevol hebben wij afscheid genomen van 20 mei 1946 27 augustus 2019 Joke Castelein-Gijtenbeek John Rosalie Esmée Isabella Juliette Wim Castelein Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H.Jobse t.a.v. familie Castelein Postbus 8046 4330 EA Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 4 september om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en te ontmoeten in Hotel-Restaurant Arion, Boulevard Bankert 266 te Vlissingen. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45