Pera/irl - Arnold - yCrruï//// Perccarfr Janna Liplijn - Louwerse FAMILIEBERICHTEN 15 J. J. Geluk OVERLEDEN COLOFON Familieberichten donderdag 29 augustus 2019 Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg Wim Liplijn Middelburg Waalwijk Utrecht Ronny en Wilma Jessica en Roland Patricia en Rayisa Oostvoorne Ilona 28 augustus 2019 Correspondentieadres Parelduikerhof 14 4332 DA Middelburg De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie zal in besloten kring plaatsvinden. J Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. je bent nu daar, waar je rusten mag. Dankbaar voor het leven dat haar gegeven is, geven wij u kennis, dat op 100-jarige leeftijd is overleden mijn moeder, onze schoonmoeder, oma en oude oma Magdalena van Drongelen-de Feijter weduwe van Jan Cornells van Drongelen Axel, 19 februari 1919 t Axel, 27 augustus 2019 Adrie en Maatje Bramf en Riet Ellyt Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Van Halewijnstraat 42 4571 DA Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 2 september om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. "Blijf bij mij Heer" Gez. 282 Wij nemen afscheid van onze tante Jannie Otte - Poelman weduwe van Jan Johannis Otte in de leeftijd van 80 jaar. Wemeldinge: Carolien en Jan Axel: Nel en Rudy Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Ter Valcke, afdelingpalliatieve zorg. Goes, 28 augustus 2019 Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv Postbus 2283,4460 MG GOES De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 31 augustus om 11.00 uur in Wit Araentje, Kerkplein 8 te Ovezande. Na de dienst is de begrafenis op de Hervormde begraafplaats aan de Nieuwstraat te Ovezande. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in Wit Araentje. - Geen bloemen - Ons bereikte het droevige bericht dat de echtgenote van onze medebewoner Arie Koster is overleden. Suzanna Adriana Wouters Wij wensen Arie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medebewoners "Residence Plaza" Riet van den Bosch - Nijhuis Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid Hans was 59 jaar lid van onze vereniging waarvan 23 jaar als bestuurslid. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur Koninklijke BLN-Schuttevaer van de afdeling Zeeuwse Delta pzc.nl/familieberichten ZV Als het leven moeizaam ten einde loopt zelden met de jaren. Maar laat de mooie en fijne jaren tellen, die we samen met onze kinderen en kleinkinderen hebben doorgebracht. Diepbedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa, schoonpa en trotse opa echtgenoot van Annie Veraart-Leendertse Schoondijke, Oostburg, 25 november 1932 27 augustus 2019 Annie Veraart-Leendertse Ronald en Ingrid Veraart-Passchyn Richard Jeroen en Jana Carlo en Katrien Veraart-Vandewaetere Eduard Henri Correspondentieadres: Gaaiperswei 233,4527 HD Aardenburg Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van De Stelle, afdeling Klaproos voor hun liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 31 augustus om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerkte Aardenburg. De crematie zal daarna in stilte plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom E. Veraart M. Leendertse- Van Vliet G. Leenderste-Mandera Neven en nicht Tot ons grote verdriet is onze lieve moeder, schoonmoeder en oma overleden. Enschede, t Vlissingen, 26 november 1937 25 augustus 2019 Wij zullen haar erg missen. Delft: Paul Schiedam: Robert en Roos Lente en Ivar Tilburg: Maurice en Jeanette Bor en Pam Wij nemen afscheid van Riet in besloten kring. Correspondentieadres: Fam. van den Bosch Hof van Smaragd 11 2614 TN Delft SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens ErXi op mensenlinq.nl geplaatst. ISe!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 84