FUN SPUL euro uit per maand. Rekeningen voor het huis betaalt Nico.'' Nico: ,,350 euro aan servicekosten, in clusief water en gas. De elektriciteits rekening is 34 euro per maand. Ons internet/tv-pakket kost 140 euro, inclu sief twee abonnementen voor mobiele telefoons. En ik betaal 400 euro per maand alimentatie aan mijn ex-vrouw.'' Marly: ,,Wij zijn financieel volledig onafhankelijk van elkaar. Ik reken meestal af in de supermarkt. Ik wil kun nen kopen waar ik zin in heb en Nico vindt sommige etenswaren niet nodig.'' Nico: ,,Onze vriezer is altijd vol.'' Marly: ,,Ik ga een keer per week naar de supermarkt, met de auto. Onze tweede auto hebben we vorig jaar verkocht.'' Nico: ,,We vinden twee auto's niet meer nodig.'' Marly: ,,De tweede stond altijd in de garage. We hadden allebei een auto van het bedrijf waar we werkten. Die moch ten we overkopen toen we stopten.'' Nico: ,,Onder elk woongebouw zijn gratis parkeerplaatsen. Als we naar een winkelcentrum, bioscoop of restaurant gaan, moeten we wel parkeerkosten betalen. Zo'n 3 euro per uur.'' Marly: „Kleding kopen we niet vaak.'' Nico: ,,Ik heb nog genoeg uit de tijd dat ik werkte.'' Marly: ,,Ik ben gestopt met werken op mijn 60ste.'' Nico: ,,Ik op mijn 62ste.'' Marly: ,,Toen hebben we samen een paar jaar bouwprojecten ontwikkeld.'' Nico: ,,We lieten woningen bouwen voor arbeidersgezinnen.'' Marly: ,,Maar er is veel veranderd sinds de laatste regering aan de macht is. D e huizen werden te duur om te verhuren, dus we zijn vorig jaar gestopt.'' Nico: ,,Nu hebben we tijd en geld om veel te reizen. We bezoeken vaak fami lie in Nederland, zoals nu, en ook mijn dochter in Portugal. Bijzonder is dat de zus van mijn moeder en de broer van mijn vader sinds kort een relatie heb ben. Ze zijn 93.'' Marly: ,,Zo mooi om die samen geluk kig te zien.'' Nico: ,,Wij zijn 23 jaar bij elkaar.'' Marly: ,,En hopelijk nog heel lang.'' De favoriete hebbedingen van Rob Kemps (33). Met zijn Snollebollekes treedt hij dit weekend op tijdens strandfestival ZAND in Almere. De shows in het GelreDome op 27 en 28 maart 2020 zijn uitverkocht. TEKST JOLANDA VAN DER PLOEG Volvo 244 Ook meedoen? Stuur een mail naar geldengeluk@persgroep.nl Zonnebril Ray Ban RB-3647-N „Fijne bril omdat hij licht is, niet al te groot en makkelijk mee te nemen in het vliegtuig. Ik heb veel optredens in het buitenland. Nederlands talig, dus in Lloret de Mar, Mallorca en Gran Canaria en zo. Als deze kapotgaat, koop ik dezelfde. Verder heb ik een mooi montuur uit de jaren 60 op een brocan- temarkt gevonden en daar glazen in laten maken. Een goed idee, toch?" ,,Hij is grijs. Maar ik ben kleurenblind, dus dat maakt niet uit. Het gaat om het model uit 1989, dat is het allermooist. Zo'n auto die een kind altijd tekent: heel vierkant. Ik gebruik hem niet voor optredens, maar voor plezierritjes. Het is mijn eerste auto en ik doe hem nooit meer weg. Je kunt er 4 tot 5 ton op klappen. Hij heeft er nog geen 2 op de teller. Kan nog wel even mee, dus." Auto Sigaar Wide Churchill Romeo y Julieta LP Jacques Brel Concert a l'Olympia ,,Echt geluk vind ik niet in spullen, maar bijvoorbeeld in een kurk van een cham pagnefles die ik op een mooi moment geopend heb. En in deze elpee: ik beluister hem bijna dage lijks. Tijdens dit livecon cert uit 1961 is Brel heel puur. Als toegift zingt hij het nummer waarmee hij doorbrak: Quand on n'a que l'amour. Eerst hoor je het orkest en applaus, dan stilte, zijn gitaar, zijn stem, weer applaus. Een geweldige uitsmijter!" """«aan, '•UUUI ,,Mijn guilty pleasure. Als ik vrij ben, een dagje weg ga of een leuke borrel heb, rook ik een sigaar. En alleen deze. Het is een flinke jongen en ik rook hem zoals het hoort: trekje nemen, even weg leggen, weer aansteken, trekje, etcetera. Daar kan ik een avond over doen. Hangt ervan af hoeveel ik drink. Hoe meer drank, hoe sneller de sigaar op is. Zal wel iets Brabants Hoge sneakers Air Force 1 - Nike ,,Een soort hoge basket balschoen. Als ik drie keer op een avond moet optreden, strik ik hem drie keer vast. Nee, niet als ritueel omdat ik bang ben dat ik anders mijn tekst kwijtraak. Gewoon omdat ze altijd strak moeten zitten, om letter lijk stevig in mijn schoe nen op het podium te staan. Uiteindelijk sta ik daar toch behoorlijk veel te springen." ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019 7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 87