-r-t V 18 FAMILIEBERICHTEN A Charles van Pamelen Wim Bosman Elizabeth Jozina Brouwer-Mol A Marianne Verhulst-Minnaard limvmderQmk DANKBETUIGING Teunis Bakker Toon Anne-Marie de Koster Anne-Marie Cornelis Marinus Pieter Dorst Ton Provoost Wim Remeeus zaterdag 24 augustus 2019 Wij ontvingen het droevige bericht dat op woensdag 21 augustus 2019 is overleden, onze zeer gewaardeerde collega Ger de Pijper Ger was een zeer gewaardeerde, betrokken en fijne collega die zich jarenlang heeft ingezet voor de veiligheid van Defensie. Laatstelijk heeft hij zijn werkzaamheden verricht op het complex te Rucphen waar hij een bekend gezicht was vooralle medewerkers. Wij wensen alle nabestaanden van Ger veel sterkte toe bij dit grote verlies. Collega's van het Ministerie van Defensie Dit grote' verües is niet in woorden uitte drukken... %eref wat gom wejow missen. Dm, JAvrandw, "ir%wéeriyitDjcardb, Dnrique, Kinsey en Casey Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn levensgezel en mijn kameraad willen wij u hartelijk bedanken. Suzy van der Tak Stephan Glowacki Koudekerke, augustus 2019 Onze speciale dank gaat uit naar het team van Monuta Adrienne Klein voor de goede begeleiding. Op 16 juli 2019 hebben we afscheid genomen van onze geliefde, vader en opa Wij willen u hartelijk danken voor uw betrokken heid en steun, de vele kaarten, brieven, bloemen en uw aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Emmy Scherbeijn kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2019 Zoveel kaartjes, zoveel warme belangstelling en zoveel lieve mensen bij het afscheid van Het is fijn te weten dat hij bij zovelen geliefd was. Onze welgemeende dank. Het heeft ons veel steun gegeven. Helma van den Bosch Sander, Astrid en Dennis Yerseke, augustus 2019 Voor de vele belangstelling, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa zeggen wij u heel hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan en het was hartverwarmend. Familie Bosman Nisse, augustus 2019 Wij zeggen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder en oma heel hartelijk dank. Rita en Hans Carol-Brouwer Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, augustus 2019 Pieter Jan de Kroo Wij willen u bedanken voor uw hartelijk medeleven, ons betoond na het overlijden van mijn lieve dochtertje, ons zusje en onze tante J.A. de Koster-Jansen Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, augustus 2019 Voor al uw meeleven na het overlijden van onze lieve zorgen-zus zeggen wij u allen hartelijk dank. Quirina de Koster Nellie van der Hart-de Koster Yerseke/Waarde, augustus 2019 Heel hartelijk bedankt, voor alle hartverwarmende betrokkenheid en medeleven tijdens het leven en na het overlijden van onze lieve vader Het is ons tot grote steun geweest. Leo Dorst Kees Dorst Eindewege, augustus 2019 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Moge zij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Daan Verhulst Michelle en Jan-Willem Lucas, Nathan Mario en Valerie Rilland, augustus 2019 PM Defensie Ondersteuningscommando Ministerie van Defensie Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor het meeleven dat u getoond heeft tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader en opa Het heeft ons veel steun gegeven. Ook danken wij de ringrijders voor hun respectvolle houding tijdens de afscheidsdienst van Piet. Anja de Kroo-van Eenennaam Kinderen en kleinkinderen Jullie hartverwarmende belangstelling, na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze pap en opa is ons tot grote steun geweest. Het doet ons goed dat Ton door zo velen werd gewaardeerd. Joke Provoost-Huibregtse Robert - Beatrijs Virginie en Edwin kleinkinderen Een handdruk, of even een arm om je heen, dit gaf ons zoveel steun. Een kaart, bloemen of uw aanwezigheid op de begrafenis, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. De vele blijken van medeleven tijdens zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze fantastische (schoon)vader en trotse opa hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Nel Remeeus - Klippel Kinderen en kleinkinderen Kapelle, augustus 2019

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 46