■Pf FAMILIEBERICHTEN 17 Berend Wieldert van Aalderen -•- w Dag Lieve Opa 20 JUBILEUM OVERLEDEN Mark de Bruijne Mark de Bruijne Mark de Bruijne Dina Cevaal - Hup Ko Dina Cornelia Cevaal-Hup Dirk Jan Kloosterman Op 20 augustus 2019 waren onze ouders en grootouders Kees Lievense Pietje Lievense-Verhage 65 Jaar getrouwd Wij vieren dit op zaterdag 14 september. Als U onze ouders wilt feliciteren bent u van harte welkom op de receptie van 14.30 tot 16.00 uur in Boutique Hotel Charley's Zuidstraat 97, Westkapelle Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Papestraat 4,4361 BR Westkapelle Ben is niet meer, na zeer moeizame laatste maanden heeft hij deze aarde verlaten Luitenant-Kolonel b.d. van de Koninklijke Landmacht Oldenzaal, Middelburg, 30 april 1930 16 augustus 2019 Echtgenoot, (schoon)vader en grootvader van: Margreet van Aalderen - Kroeders Berend-Jan en Chris van Aalderen Berend-Peter en Alexandra Monique van Aalderen De crematieplechtigheid heeft in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Hans Lipperheystraat 35 4336 DB Middelburg Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze Broer en schoonbroer Aarnout t en Jannie Magda en Jan t Ko t en Lucie Corrie en Herman Toch nog onverwacht kregen wij het bericht dat is overleden onze schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies Familie Cevaal Kun je aan een gebroken hart overlijden? Haar gemis was groot. Onze schat van een moeder, oma en over-oma is acht maanden na haar lieve Wim overleden Amsterdam, 24 juni 1932 f Middelburg, 21 augustus 2019 echtgenote van Willem Cevaal Coby en Frans f Els f en Piet, Nel Jan en Wilma Wilma en Marcel Conny en Leo William en Jolanda Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Coöperatie DELA t.a.v. familie Koopman Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 27 augustus om 10.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Een speciaal woord van dank voor alle personeelsleden van verpleeghuis Willibrord voor de liefdevolle verzorging. JÊP V' zaterdag 24 augustus 2019 PM en je bent ons zó lief Verdrietig, en dankbaar voor wie hij voor ons was, hebben we afscheid moeten nemen van mijn schat, onze lieve vader, schoonvader en onze trotse opa echtgenoot van Cokkie Aarnoutse Terneuzen, Vlissingen, 04-12-1948 21-08-2019 Cokkie Monique en Jelte Thijn Sipko en Nanke Loes, Sarah, Fiep Albert van Dalsumlaan 17 4384 JV Vlissingen Mark is thuis. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 27 augustus om 14:00 uur in de aula van het crema torium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Mark zou het mooi vinden als u voor hem een losse bloem meeneemt. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vriend en ex-werkgever van 'Keukendesign Vlissingen' Mark was voor ons een fijne collega en mentor. Wij wensen zijn vrouw Cokkie, zijn kinderen Monique en Sipko, de kleinkinderen en overige familie veel sterkte en kracht toe. We hebben een onvergetelijke tijd gehad in "ons" bedrijf 'Keukendesign Vlissingen'. Rens Vermue Kees Voet Marcel Kooi Dobroye utro Dobryy den' Dobryy vecher We zullen je missen! Rust zacht Bewoners en medewerkers Lageweg De wereld is mooier met jou Loes, Sarah, Thijn, Fiep 'Al moet ik door dalen van duisternis en dood ik ben voor geen onheil bang, want U bent bij mij' Psalm 23:4 Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van oud-docent Duits van de Casembrootschool voor mavo en van het Buys Ballot College, rechtsvoorgangers van het huidige Ostrea Lyceum. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie, Gods steun en troost toe met dit verlies. Namens de Raad van Toezicht, het bestuur en de medewerkers van het Ostrea Lyceum dhr. J.J. van Dokkum, rector-bestuurder a.i.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45