DE SLIMSTE FANS Nijlpaarden in de Himalaya MINICRUISES VOOR MINIPRIJZEN P&O^A MEDIA CULTUUR 25 FERRIES zaterdag 24 augustus 2019 OG3NE Clown Julia Zahra Just an illusion The voice of Holland blijkt een kweekvijver voor de Beste zangers. Zo brak Maan de Steenwinkel daar definitief door en wist OG3NE tot het Eurovisie Songfestival door te dringen. Met Jan Smit - belangrijk keu zeheer voor de Nederlandse inzending - als gastheer wisten de drie zussen week op week iedereen met hun optredens van de sokken te blazen. Met Emeli Sandés Clown stegen de meiden naar grote hoogte. In middels hebben dik negen miljoen men sen het dipje op YouTube gezien. Nog geen jaar later stond OG3NE op het Songfesti val-podium en behaalde de formatie de elfde plek met Light and shadows. Geen zomer zonder het olijke seniorenduo Philip en Maarten op NPO2. Fans Gudo Tienhooven en Alexan der van Eenennaam slaan geen aflevering over. Elke zaterdag blikken zij terug op De slimste mens. GTIk doe dit even in de stijl van die merkwaardige laatste aflevering. Hoi,Van Eenen naam! Wat krijgen we nou?! Hadders had een tactisch voor deel met verliezen? Ik geloofde geen bal van zijn black-out tij dens het finalespel. Meijers ook niet. Die schrijfster moet je trouwens niet aan je klaverjas tafel hebben zeg. Oef, de af gunst droop uit haar poriën! AVE: Tienhooven, ik ben diep teleurgesteld in de regelmakers. Dit was een zeer zwakke plek in de reglementen. Onverkoop baar dat een kandidaat voordeel heeft bij uitschakeling. Hij had zichzelf gestraft als hij de fi nale had gewonnen. Hij had groot gelijk dat hij tijdens de finale gas te rugnam. Maar leuker werd het niet. GTEn ik wil de primeur van die aangepaste regels die ze per volgend seizoen moeten invoe ren. Verder best een lekkere week. Genoot stiekem wel van die pogingen van cabaretier Anuar om de regie te stelen, maar daarbij vooral stuitte op stoïcijnse gezichten van Freriks, Van Rossem en...Meijer natuur lijk. Je hoorde haar denken: ,,Je zit hier om te winnen, weg met je moppentrommel!'' AVE: Ja, ik begreep ook niet waarom hij er zat. Dat gold ook voor Cielke Sijben, de sidekick van Ruud de Wild op Radio 2. Dramatisch! En zij overleefde ook nog een afleve ring omdat Justine 'Kleimandje' Marcella weliswaar veel wist, maar tactisch blunderde. Cielke dacht dat er tijgers leven in Afrika GT: En Meijer dacht een nijl paard te zien in de Himalaya! Wat een broodje aap bleek en toen toch weer niet. Zelfs onze koning van de feitenkennis zat met een mond vol tanden. Schrok jij ook van zijn mening over PowNeds Rutger Castri- cum? Ik kan prima opschieten met mijn vrouw, maar niet op reis AVE: Meijers, Meijer, Rob en Rob, verwarrende week in de Slimste! Ik schrok inderdaad ook van zijn opwinding. 'Hufter' en 'zak tabak', riep Maarten over Rutger. Kunnen ze Rutger niet als kandidaat nemen in de vol gende reeks? Dat wordt legen darische televisie. KRO-NCRV, luisteren jullie mee? ROTTERDAM - YORK OKTOBER 2019 - MAART 2020 Boek vandaag nog via poferries.com of bel ons op 010 714 54 64 Ze is nog altijd maar 24 jaar oud: Julia Zahra. In 2013 maakte ze al indruk in The voice of Holland met een cover van Oops!... I Did It Again. Alle stoelen draaiden en ze be landde prompt op nummer 1 in de hitlijsten. Ook in het buitenland sloeg de auditie aan, met inmiddels meer dan negen miljoen views op YouTube. Na haar winst in The Voice werd het stil rond de zangeres. Tot haar deelname aan Beste Zangers: ze was de verrassing van het seizoen in 2015 en verschillende covers gingen met gemak door de grens van een miljoen kijkers. Het meest in het oog springend was de BZN-hit uit 1983 Just an illusion. Haar versie vloog de hitlijsten in en de teller tikt inmiddels de 9,5 miljoen kijkers aan. Na Beste zan gers bracht Julia nog wel twee eigen singles uit, maar uitein delijk werd het toch erg stil rond de sensatie van twee tv- shows. Beste hits! (9,3 miljoen views) Stap aan boord en vaar mee vanaf Rotterdam naar Huil en ontdek alles wat geweldig is aan York, Leeds of Huil. Reis in stijl naar Groot-Brittannié tijdens een P&O Ferries minicruise vanaf €49 per persoon. (9,5 miljoen views) Actievoor waarden: Aanbieding geldig t/m 29 maart 2020. Reizen van 1 oktober 2019 t/m 31 maart 2020. Geadverteerde prijs is een per persoons vanaf prijs gebasseerd op 2 personen die een 2-persoons binnenhut delen en reizen op maandag of dinsdag met bestemming Huil. Aanbieding op basis van beschikbaarheid. Volledige algemene promotionele voorwaarden van toepassing en online verkrijgbaar op poferries.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 25