'Was hij maar tien jaar jonger' Hij: ,,Op mijn 38ste was ik ervan overtuigd dat ik eeuwig vrij gezel zou blijven. Mijn leven bestond uit 's nachts werken en overdag de uren wegslapen in mijn appartementje in Scheve- ningen. Ik had geen zin om dat leven te veranderen voor een vrouw, totdat Eline bij mij aan de roulettetafel kwam zitten. Ik maak met iedereen een babbel, maar met Eline was er iets bijzonders. Een gevoel dat ik niet kan uitleggen. Rust, of zoiets. Ik heb me altijd jonger gevoeld in mijn hoofd en Elien was juist heel volwassen voor haar leeftijd. Ik dacht: jij hoort bij mij. Toch durfden we het het eer ste halfjaar nog geen relatie te noemen. Ik was gek op Eline, maar telkens was er een stem metje in mijn hoofd dat zei: moet ik dit wel willen? Ik ben een stuk ouder, ze is me na een jaar zat en gaat ervandoor. Toch hebben we volgehouden en dat is de beste beslissing van mijn leven. Het is zo'n rijkdom met Elien en die twee prachtige jo chies. Daar had ik niet meer op durven rekenen. Eens in de zoveel tijd steekt het leeftijdsverschil de kop op, als we denken aan later bijvoor beeld. Elien heeft de angst dat ik eerder overlijd dan zij. Daar ben ik ook bang voor, natuur lijk. Als zij 50 is, ben ik al bijna 70. Zo'n gedachte schiet we- leens door mijn hoofd, maar ik probeer dat oppervlakkig te houden. Ik heb besloten voor deze relatie te gaan: dan deal ik ook met de consequenties." Eline Zwitser (26), psychiatrisch verpleeg kundige en blogger en Stefan Zwitser (45), croupier bij Holland Ca sino in Scheveningen, wonen in 's-Gravenzande met hun zoontjes Senn (4) en Foss (1). Zij: ,,Het blijft raar om te be denken dat toen ik leerde lopen, Stefan al bezig was met zijn rij lessen. Qua leeftijd zit hij dich ter bij mijn ouders dan bij mij. Soms zitten zij met z'n drietjes te praten over muziek uit de ja ren 80; dan heb ik geen idéé waar het over gaat. Ik was vroeg met alles in mijn leven. Vriendjes, stappen. Voor Steef heb ik een tijdje een vriend uit Turkije gehad: ik was net 19 jaar en verhuisde voor hem naar Turkije. Ik dacht dat ik het allemaal wel wist. Na het Turkije-avontuur ontmoette ik Steef in het casino. Daar kwam ik bijna ieder weekend met vriendinnen. Ik vond 'm altijd vet hilarisch aan die roulette tafel, met z'n grapjes. We spra ken buiten het casino af en ik voelde dat ik mijn verhaal bij hem kwijt kon. Uiteindelijk vertelde ik mijn ouders over Steef. Mijn vader zuchtte: 'Het kan bij jou ook nooit eens nor maal, hè?' Gelukkig is Steef nu als een zoon voor hem. Als ik eerlijk ben, had ik lie ver dat Stefan tien jaar jonger was. Als ik op Instagram foto's zie van een vriendin die voor twee jaar op reis is, denk ik: su- pertof! Ik zag mezelf ook door Australië lopen met mijn back pack. Toch heb ik geen spijt; moet je kijken wat ik nu heb. Het was zwaar om Senn midden in mijn studietijd te krijgen, maar ik wilde graag jong moeder wor den. Nu gaan we gezellig met de vouwwagen op vakantie. Backpacken kan altijd nog.'' ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019 23

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 103