'O shit, dacht ik, kan dit ethisch wel?' Hij: ,,'Je maakt het nu uit met die vrouw!' bulderde mijn vader toen Jasmijn en ik twee maan den verkering hadden. Wat dacht ik wel: als 18-jarige aan rommelen met een vrouw met twee kindjes, die mij ongetwij feld als vaderfiguur zouden zien. Wat als het uitging? En het ge klets in het dorp? Ik heb altijd netjes naar mijn ouders geluis terd, maar nu was ik heel kalm en zei: 'Nee pa, dat doe ik niet'. Ik ontmoette Jasmijn in 2008. Ze kwam de kroeg in Maasdam binnenlopen en ik vond haar meteen interessant. Een sterke vrouw. Toen we na de eerste date naar haar huis liepen, dacht ik nog: o shit, kan dit ethisch wel? Ze is 32 jaar en heeft een tweeling van anderhalf. Maar er was geen ontkomen aan. Zo ver liefd was ik nog nooit geweest. Mijn studievrienden sloten weddenschappen af: de een dacht dat het vier maanden zou duren, de ander hield het op zes. Ik zou het alleen doen voor de seks, voor de aandacht, in het dorp werd flink geroddeld. Ik ben best gevoelig voor wat men sen zeggen, Jasmijn minder. Die zegt: ze kunnen beter over je lullen dan van je vreten. Ik denk dat ik op zoek was naar zo'n lei dend figuur in een relatie. Ie mand die me zegt: zo zit het leven in elkaar. Ondertussen zijn we elf jaar verder, heeft mijn vader Jasmijn geaccepteerd en hebben we een zoontje gekregen: Raffaël, roep naam Raff. De tweeling noemde mij in het begin papa. Ik zei: 'Nee, ik ben niet jullie papa, ik ben Bob'. Toen hebben ze daar 'boppa' van gemaakt en zo noe men ze me nu nog.'' ZATERDAG 24 AUGUSTUS 2019 21

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 101