COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Willem Jannis Wilschut Willem Wilschut J? Willem Wilschut Willem OVERLEDEN Peter Kaan Algemene kennisgeving Intens verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van mijn man en onze pappa Vlissingen, t Sarpsborg, 10 december 1962 19 augustus 2019 Iris du Fossé Hannah Benjamin Correspondentieadres: Skolegate 73 1724 Sarpsborg Noorwegen De uitvaart vindt plaats op donderdag 29 augustus 2019 om 12.30 uur in "Sarpsborg kirke". Onze lieve broer, schoonbroer en oom is na een kort ziekbed overleden. We zullen hem ontzettend missen. Govert en Marga Danielle, Rob en Rens Martin DANKBETUIGING Frangois Dooms Lia Geensen-van Gremberghen Adri Rouw Onze lieve schoonzoon, schoonbroer en oom is er niet meer. We zullen hem ontzettend missen Tannie Raoul, Katinka, Joel en Leon Monique, Alexander en Stephanie Barbara, Wim, Jasmijn en Emma Goede reis Leon, Jan, Marnix en David pzc.nl/familieberichten vrijdag 23 augustus 2019 ZV Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger Met veel aandacht en betrokkenheid heeft hij zich ingezet als bezoekmaatje voor enkele van onze bewoners. Wij wensen zijn vrouw Ria, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bewoners, medewerkers en vrijwilligers Tragel Met veel verdriet laten wij weten dat onze broer Ko onverwacht is overleden op 21 augustus 2019 Hij werd 68 jaar. Zoon van Ch. J. de Pauw t A. de Pauw-Anfimowa t Broer van Louis en Betsy Ramon en Will Marleen en Kees Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Arduin 's Heeren Loo voor de goede zorg aan Ko. De begrafenis van Ko vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Zijpe 4,4417 CN Hansweert Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa Wij willen iedereen bedanken voor de aanwezigheid op de dag van de crematieplechtigheid of andere blijken van deelneming, welke ons tot steun zijn bij het verwerken van dit verlies. Marie Dooms-Harms Lilian Dooms en Hans Bouman Thomas Lisa Terneuzen, augustus 2019 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Warme woorden Belangstelling en troost... Op deze wijze willen wij iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk onze hartelijke dank te betuigen. Toon Geensen Els en Colm Honoré en Annette Jeremy Terneuzen, augustus 2019 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokken heid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken wat een bijzonder persoon Adri, niet alleen voor ons, maar ook voor velen is geweest. Janny Rouw-Hamelink Arnold en Lydia Jonathan en Sophie Marleen en Freddy kleinkinderen Terneuzen, augustus 2019 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichten pzc@ pe rsg roe p. n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 51