Jf COLOFON Familieberichten V FAMILIEBERICHTEN 17 Marinus de Vrieze Cornelia Adriana de Vries-van der Werf Marinus de Vrieze Ger Jaap Willeboordse DANKBETUIGING Corrie Jacobus Josephus Verhaar Gerardus Jacobus de Pijper Na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma mochten wij uw hartverwarmende meeleven en belangstelling ervaren. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Namens de familie: Thea van Wallenburg-de Vries Augustus 2019 Wethouder van Klinkenstraat 5 4306 CT Nieuwerkerk Ko Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. pzc.nl/familieberichten Familieberichten vrijdag 23 augustus 2019 PM Zoals ik kwam, zoals ik ben zoals ik ben geweest, zo ben ik heengegaan Veel te snel hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, onze vriend en maatje, opi en broer Standdaarbuiten, Middelburg, 10 mei 1956 21 augustus 2019 Albertje Flip '5! Herma en Alex Huub Aline en Ziya Jan en Toos Wim en Anita Correspondentieadres: Troelstnaweg 305 4384 GR Vlissingen We nodigen je van harte uit om samen met ons het leven van Ger te herdenken op woensdag 28 augustus om 13.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid voor ontmoeting en gesprek. Om 15.00 uur begeleiden we Ger in besloten kring naar het crematorium. Liever deze dagen geen bezoek aan huis. We willen hef personeel en de vrijwilligers van Sint Jans Hospice de Casembroat heel hartelijk bedanken voor de liefdevolle zorg. Wij ontvingen het droevige bericht dat onze gewaardeerde oud-medewerker en oud-collega is overleden. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Directie en medewerkers Herder B.V. Diep bedroefd geef ik u ervan kennis, dat na een kort ziekbed is overleden, mijn zeer dierbare vader echtgenoot van Maatje Elisabeth de Vrieze - van Liere (overleden 11 juni 2015) in leeftijd van 96 jaar. Schore: Cornelis de Vrieze 21 augustus 2019 Steenweg 38,4423 AM Schore Op maandag 26 augustus om 15.00 uur is er gelegenheid voor condoleance in het Dorpshuis te Schore, Nieuwe Kerkplein 15. Voorafgaand zal in besloten kring een herdenkings plechtigheid plaatsvinden, met aansluitend de begrafenis op de algemene begraafplaats te Schore. Waar ik ook ga, waar ik ook ben, goedheid is om mij heen en trouw. Waar ik ook ga, waar ik ook ben, steeds wil ik leven dicht bij jou. Lang hebben we mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid en humor, maar op 20 augustus 2019 overleed op een leeftijd van 83 jaar onze lieve man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader Rotterdam 14 september 1935 t Middelburg 20 augustus 2019 Ida Verhaar-Kole Danny -Janny Jamie - Kay Sem Jordi Romy - Peter Rick Nelson Marco - Margot Isabel Tim Mirjam Correspondentieadres: Johan van Reigersbergstraat 101 4336 XD Middelburg De afscheidsdienst is op maandag 26 augustus 2019 om 13:00 uur in de Hoeksteen aan de Roozenburglaan 22 in Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de Hoeksteen. Wij willen graag de medewerkers van Zorgstroom, team Middelburg Zuid en de medewerkers en vrijwilligers van het Gasthuis bedanken voor de goede zorg en hun betrokkenheid. Nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze oom en oud-oom Kapelle: Johan en Annie van Liere Kloetinge: Sandra en Sjonny Smit Twan tMenno DE PERSGROEP. familieberichten SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichten pzc@ pe rsg roe p. n I T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 45