16 FAMILIEBERICHTEN J? Tim van der Linde Tim Tim van der Linde Tim van der Linde Ko de Pauw Wim de Jager OVERLEDEN Tim van der Linde Tim Van der Linde Dag lieve Tim, Vol ongeloof en vol verdriet "Joejoe, het was echt prachtig man "geen paniek" We gaan je enorm missen! Je collega 's van de wacht Edwin, Ad, Piet, David, Jan, Reinald, Edwin, Roelof, Danny vrijdag 23 augustus 2019 PM Nog voor het werk even een rondje. "JoeJoe" en daar ging je. Niet wetende dat dit de laatste keer was... Intens verdrietig moeten wij plots afscheid nemen van onze stoere, lieve levensgenieter VAN DER LINDE 26-8-1996 t 20-8-2019 Willem-Jan en Christianne Annemieke en Jochem Opa Piet en Oma Ina van der Linde Opa Ko en Oma Cobie Zoutewelle Tim is thuis. Bezoek is welkom, wel verzoeken we u van tevoren te bellen, uiterlijk tot en met zaterdag. Op zijn geboortedag, maandag 26 augustus, nemen we om 17.00 uur afscheid van Tim in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Een ieder die hier behoefte aan heeft is van harte uitgenodigd. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Kom zoals je bent. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Wij wensen Willem-Jan, zijn gezin en verdere familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ En toen werd het stil... Dag lieve, stoere neef. Goes: Jolanda Fierloos - van der Linde Anthoni Fierloos Jolieke Pepijn Kloetinge: Jeanine van der Linde Hans Dekker Maarten Esmee Lenneke Jeremy Lieve Tim, dankjewel voor alle mooie en leuke momenten die we samen hebben meegemaakt. We zullen je ontzettend missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Ride safe up there Ricardo Kosten Justin Heyt Kyra de Jongh Jasmijn Zandee Cindy de Pree Amber Schipper Niet te bevatten Ongelooflijk Veel te vroeg We gaan je enorm missen! John en Lianne 22 jaar vol in het leven, met een passie voor je motor. We zullen je ontzettend missen. Met groot verdriet nemen wij afscheid van onze geliefde neef. 26-08-1996 20-08-2019 f Dirk, Karin, Kaylee, Gian, Maron Zoutewelle Putten Arjo, Leonie, Naomi, Yarah Zoutewelle Goes Verbijsterd hebben wij vernomen dat, plots uit ons midden is weggenomen, de zoon van onze collega Willem-Jan Wij wensen Willem-Jan, Christianne, Annemieke en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit immense verlies. Collega's afdeling Stralingsbescherming Met veel verdriet laten wij weten dat onze broer Ko onverwacht is overleden op 21 augustus 2019 Hij werd 68 jaar. Zoon van Ch. J. de Pauw A. de Pauw-Anfimowa Broer van Louis en Betsy Ramon en Will Marleen en Kees Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Arduin 's Heeren Loo voor de goede zorg aan Ko. De begrafenis van Ko vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Zijpe 4,4417 CN Hansweert Ons bereikte het verdrietige bericht dat we op 21 augustus 2019 afscheid hebben moeten nemen van Ko woonde op onze locatie Lageweg in Nisse. Zijn grapjes zullen door velen gemist worden. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, naasten en begeleiders. Namens directie en management 's Heeren Loo Regio Zeeland Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van onze voormalige medewerker en collega Wim was tot aan zijn pensionering werkzaam bij onze gemeente, laatst als voorman van de onderhoudsploeg sportvelden bij de afdeling Openbare Ruimte. Wim blijft in onze herinnering voortleven als een fijne collega, altijd actief en met veel verstand van zaken. We wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur en medewerkers van de gemeente Goes, D. Alssema, loco-burgemeester mr. H.E. Schild, secretaris "JoeJoe"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2019 | | pagina 44